Tartu Noortekoori CDUser's  Tartu Noortekoor project in the category Music

Tere!

Aitäh, et oled klõpsanud sellele lehele ning otsustanud Tartu Noortekoori plaadi väljaandmist toetada!

Tartu Noortekoor on koor, mis pakatab silmasärast ja tegutsemisõhinast. Siin laulavad Tartu kooliõpilased, tudengid ja teised noored, kes loovad dirigentide Riho, Kadri ja Markus Leppoja käe all üheskoos kõrvupaitavat muusikat. Dirigendid innustavad ja võimaldavad lauljate muusikalist arengut Viviane Kallaste läbi viidud hääleseade, kontsertidel esinemiste ja konkurssidel osalemise kaudu.

Koori jaoks pole ületamatud ei keerulised partiid ega riigipiirid. Oleme üles astunud ja võistelnud nii kodu- kui välismaal. Viimaste aastate jooksul on tunnustusi kogunenud näiteks Firenzest (2013, III koht noortekooride kategoorias ja III koht vaimuliku muusika kategoorias), Roomast (2015, kulddiplom ilmaliku kavaga, hõbediplom vaimuliku kavaga), Budapestist (2016, laurea cum laude segakooride ja ka rahvamuusika kategoorias (Grand Prix voor)) ning Tallinnast (2017, III koht segakooride kategoorias).

Käesoleva aasta aprillis tähistab Tartu Noortekoor 35 tegutsemisaasta täitumist. Parajalt küpse, ent ometi nooruslikult kohase juubeli puhul oleme võtnud ette välja anda oma esimene plaat. Kogu tegutsemisaja vältel on koor laulnud sadu laule, millest on lemmikud välja valitud ja juba salvestatud. Nüüd oleks vaja veel veidi hoogu, et saaks tehtud tööle kuju ja näo anda ning lemmiklaule kogu maailmaga jagada.

Kõiki hooandjaid ootame 7. aprillil Tartu Ülikooli aulasse ja 15. aprillil Tallinna Mustpeade majja, kus tähistame kontserdiga oma juubelit ja plaadi ilmumist. Neile, kes valivad kingituseks plaadi, saame kingituse üle anda vahetult enne kontserti. Neile, kes aga kontserdile tulla ei saa, toimetame plaadid aprilli jooksul.

Hoogu saab anda 1. aprillini, mil ongi Tartu Noortekoori sünnipäev. Tee koorile sünnipäevaks ilus kingitus!

Koori muude tegemistega saad lähemalt tutvuda
Facebookis: https://www.facebook.com/TartuNoortekoor
ja kodulehel: http://www.tartunoortekoor.ee
 

  • 134 backers
  • 3370€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 01.Apr.2018

Related projects

Elupuu Music Fest

  • 2%raised
  • 20€pledged
  • 11 days to go