Portatiivne elektriklaver Roland FP 90 Kose muusikakoolileUser's  Tarmo Velmet project in the category EV100

Head muusikasõbrad!

Kose Muusikakool asub väikeses Kose alevikus Harjumaal ja 2017. sügisel alustasime oma 40-ndat õppeaastat. Viimastel aastatel on muusikakoolil hästi läinud. Kolisime hiljuti värskelt renoveeritud majja ja oleme vallavalitsuse ning erinevate rahastusplatvormide abiga lastele mitmeid uusi kvaliteetseid pille hankinud.

Meie lapsed on aktiivsed osalejad kontsertidel väljaspool kooli, festivalidel ja konkurssidel ning tihti edukalt. Lapsi käib muusikakooli ka valla kaugematest väikestest küladest.


 

Kose vallas on palju ilusaid mõisa- ja koolisaale, kuid klaver neis kas puudub või on sobimatu kvaliteediga. Klaver aga on kontserdi korraldamiseks üks olulisemaid instrumente ja esinemised publikule on muusikaõpingute võtmehetked - nagu ujujale võimalus pääseda basseini.

Portatiivne digiklaver on pianistidele muidugi kompromiss, kuid annaks siiski lastele juurde palju esinemisvõimalusi. Samuti on digiklaveri rohked kõlavärvid olnud laste jaoks alati põnevaks vahepalaks harjutamisele. Alustasime raha kogumisega juba 2017. aasta kevadel kontserdil “Klaver kutsub külla”. Loodame nüüd Hooandja abiga raha kokku saada.

Hea hooandja, aita noortel muusikutel areneda läbi muusika ning oleme Sulle väga tänulikud, sest muusika puudutab nii esineja kui kuulaja hinge!

Suur tänu kõigile toetajaile.
Kose Muusikakooli õpilased ja õpetajad.