Luuletriloogia teise osa, Unesnägija, elule kutsumine eluekvaatori ületamise puhulUser's  Anzori Barkalaja project in the category PrintTere head hooandjad

Teie abiga on võimalus pildil olev valge leht asendada kuu lõpuks raamatuga.

Selleks raamatuks on luuletriloogia teine osa, nimega „unesnägija“. Esimene osa, „lohelausuja“, ilmus 2011. aastal. Triloogia idee sündis tudengipõlves mõttemängust, et kas ja kuidas on võimalik loovust esile manada ning taltsutada ette antud raamidesse ja mis sellest välja tuleb. Oma olemuselt peaksid raamatute luuletekstid olema väikesed lood, mis annavad kokku uue loo ja need lood peaksid omavahel suhtestuma, nagu siinus, koosinus ja tangens, andes kokku veelgi ühe loo.

Üle poolte „lohelausuja“ tekstidest on muutunud lauludeks, mida võite kuulda Jaan Söödi, Marko Matvere ja eelkõige Liisi Koiksoni kaudu. Osad tekstid „unesnägijast“ on läinud juba sama teed, Iris Oja, Robert Jürjendali ja Aleksei Saksa kaasabil.

Igatahes, saabuva 50 juubeliverstaposti kokkuvõttetunne ütleb, et raamatuga on klaar, tuleb ta ainult valmiskujule aidata. Seekordsete pildilugudega kõneleb kaasa Peeter Laurits. Kuna ma ei loe ennast professionaalseks luuletajaks, ei ilmu raamatud ka müügilettidele, vaid liiguvad käest kätte just sellises mustris, nagu juhused ja soovid neid suunavad.

Teie toetus kulub marjaks ära, et katta professionaalide panus raamatu trükikulude ja pildivõluri tööhonorari näol. Samas usun, et saate aitamisrõõmu kõrval, tekste lugedes, omale ka ära- ja kaasatundmiselamuse, kuivõrd neisse on kokku voolanud piisava hulga erinevate inimeste tundeid, mõtteid ja sisse-välja hingamisi, et leida midagi ka enda hingekeeli kõnetavat. Selle jagamise mõttega ju nad meie maile ilmale tulevad.

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 9%raised
  • 282€pledged
  • 28 days to go