Kelmiküla lastelauludUser's  Tallinna Kelmiküla Lasteaed project in the category Print

Meie nimed on Fred Rõigas ja Krete Erlenhein ning töötame vahvate lastega Tallinna Kelmiküla Lasteaias.

2017 aasta suvel tekkis mõte oma lasteaia lauliku loomisest, lood kogu aastaringist - sügisest suveni, mängurõõmust, ootusest, sünnipäevadest ja traditsioonidest, temaatilistest pidudest, natuke igatsusest ja tunnetest ka. Ideest võtsid kinni meie lasteaia töötajad, kes sõnad ritta seadsid. Fred tegi lauludele viisid ning Krete joonistas illustratsioonid, millel kujutatud meie laste lemmiktegelased – poiss Ats ja tüdruk Anni.

2017 sügisest on Fred muusikategevustes lastega uusi laule laulnud ja lastele on need väga meeldinud!
 Juba juunikuus läheb trükki laulik “Kelmiküla lastelaulud”, milles on 21 uut laulu lastele. Raamatuga koos valmib CD, millel Fred need laulud esitab. Muusikaõpetajatele on eraldi laulude fonogrammid. Ja see pole veel kõik! Krete lauliku joonistustest on valmimas nuputamis- ja värvimisraamat, millest leiab ka Atsi ja Anni tegelaskujudega kleebiseid!

Soovime Kelmiküla lastelaulude särtsu ja rõõmu jagada ka teiste muusikaõpetajate ning muusikahuviliste laste ning -vanematega. Laulik on toredaks jätkuks varem väljaantud kokaraamatule Kelmiküla köök (2011), mis väga hästi vastu võeti.

Aitäh, et annad hoogu laste muusikahuvi toetamiseks - lauluraamatu, CD, nuputamis- ja värviraamatu valmimiseks. Laule pole kunagi liiga palju! Kõik meie laulud ja joonistused on juba valmis, kokkulepped lauliku ja CD trükkimiseks olemas, lapsed põnevusest ootel. Ainus, mida vajame, on pisut hoogu juurde.

Kõigi hooandjate nimed märgime ära oma laulikus, sest ka väike hoog on alguseks suurele lennule! Kingitusi jagame ka - Atsi ja Anni rinnamärke, laste nuputamis- ning värviraamatuid, värskelt valminud laulikuid koos CD plaadiga, kutseid tänuõhtule/lauliku esitlusele. Kõigile tänukummardus meie tiimi poolt!

Laulikut ja CD plaati saab piisava hoo korral nautida ja näidata juba septembris 2018