Oma pesaUser's  Tantsukool Cestants project in the category Sport

Lühitutvustus ja eesmärk

Tantsukool Cestants on tegutsenud Jõgevamaal juba 3 aastat. Oleme registreeritud Haridus- ja Teadusministeeriumis erahuvikoolina ja omame koolitusluba. Oleme 3 aastaga jõudsalt kasvanud ja täna tantsib meie koolis 150 last ja noort. Meie juures saavad tantsida juba 2- aastased tantsujalad. Olles pidevas arengus, on jäänud meie senised ruumid meile kitsaks. Oleme lõpuks leidnud oma tulevase potentsiaalse pesa.

Projekti  eesmärgiks on ruumide kohandamine õppetööks. Vajadus on paigaldada seinale peeglid, paigaldada tantsusaali põrandale parkett, soetada võimlemissaali matid ja harjutuspoom. Projekt aitab mitmekesistada õppetegevust, loob turvalisuse ja motiveerib oma hea õpikeskkonnaga lapsi liikuma.


 

Tulemus

Hea õpikeskkond pakub suurepärast võimalust lastele aktiivselt vaba aega veeta, olla terve ja rõõmus. Tanstukool saaks võimaldada rohkematele lastele huviharidust.


 

Toetus

Projekti toetamiseks on kool juba panustanud koos aktiivsete lastevanematega ja hoolekoguga üheskoos, et arendada meie laste huvitegevust. Planeerime ise teostada võimalikult palju vabatahtliku tööna, kuid finantseerida korraga kõike on finantsiliselt koolile väga koormav. Iga toetus on teretulnud ja vajalik, sest lapsed Jõgevamaal on väga tublid ja väärivad samasuguseid tingimusi oma huvitegevuse harrastamisel, mis on Tallinnas, Tartus või Pärnus.


 

Meie tegevuste kohta saad rohkem lugeda www.cestants.eu