PP40 live-ülistusalbumUser's  LNK - Liidu Noorsootöö Keskus project in the category Music

Mida teeme?

5. mail leiab aset PP Kevad konverents, mille lõpetab kaasaegse ülistusmuusika kontsert PP40 ülistusbändi poolt Rock Cafes. PP Kevad on osa PP40 festivalist, mis leiab aset sel aastal läbi kahe sündmuse (5. mai ja 21.-23. september). Õhtuse ülistuskontserdi raames soovime salvestada ainulaadse live-albumi kontserdil esitatavast 10 loost, mille hulgas on nii Eesti oma kui ka välismaa autoreid. Kontserdile ootame ligikaudu 600 osalejat. Antud kontserdi salvestusest soovime luua ja avaldada ainulaadse eestikeelse kaasaegse live-ülistusalbumi, mis on vabalt kättesaadav interneti kaudu.
 

Miks teeme?

Täna kuulub Eesti kogudustesse ligi 2500 noort, kellele mõeldes on salvestatud vähe eestikeelset, kaasaegset ja populaarset muusikat. Eestis on ilmunud küll mõningate väheste kristlike muusikute loomingut, kuid käesoleval kontserdil kõlavaid lugusid ja kaasaegse suunitlusega albumit pole eesti keeles varem salvestatud. Seega aitab käesoleva projekti toetamine kaasa kristliku heliloomingu säilitamisele ja levitamisele. Samuti on see mõeldud võimestama Eesti kristlasnoori ja kogudustest tehtavat noortetööd, kuna lisaks albumi salvestamisele luuakse ka enamikest lauludest youtube keskkonda lisatavad lyric-videod. Esitamisele ja salvestamisele kuuluvate laulude hulgast võib leida nii Juhan Ungru kui Raili Lilleoru lugusid ning covereid tuntumatest lugugudest Hillsong United ning Elevation Worship bändide repertruaarist.
PP40 bändi kuuluvad: Carlos Roos, Josua Lige, Martis Roosimaa, Sam Deacon, Liivi Kalli Lätte, Raili Lilleorg, Joonas Alvre, Helen Saarik, Karl Sander Saarik ja Hanna Veermäe.
 

Kuidas toetust kasutame?

Projekti läbiviimiseks on vaja koguda 2500€ toetust.

Album avalikustatakse septembris 2018, kui toimub PP festivali teine üritus. Eesti laulukirjutajate lugude coveritest avaldame lisaks lyric-videod, et suurendada nende levikut ja kasutust.

Albumi levitamisega tulu ei teenita: see on kõigile tasuta kättesaadav ja allalaetav online-albumina alates septembrist 2018. Albumi salvestamise ja loomise ning levitamise eesmärgiks pole tulu teenimine, vaid kvaliteetse kristliku muusika edendamine ja kättesaadavaks tegemine Eesti noortele.

Kogutud tulu läheb albumi loomise - miksimise ja masterdamise ning järeltöötluseks vajalike stuudiokulude katmiseks. Samuti albumi kujundusliku poole ning sinna juurde kuuluvate videote loomiseks.

PP ülistuskontserdi pileti maksumus on 5€, millest kaetakse osaliselt kontserdiruumi rent.

Kõigi toetajatega võtame ühendust, kui teie abiga on hoog sisse antud ning püüame meened teieni toimetada esimesel võimalusel.
 

Mis on PP?

PiibliPäevad (PP festival) on noorte kogunemine, mis sellel aastal toimub juba 40. korda. Tänaseks on sellest kasvanud suurem liikumine, mida tuntakse PP nime all. Selle raames kohtuvad noored üle Eesti igal aastal ühiselt jagatud elumuutvateks kogemusteks. PP on muutnud sadade ja tuhandete noorte elusid ning tõeliselt eriline oleks näha sel aastal ka SIND rohkem kui 800 osaleja hulgas!

Rohkem lisainfot ning võimaluse endale kontserdipilet või kogu festivali pääse seotada leida ppfestival.ee

Oleme tänulikud Sinu panuse eest ning loodame Sind kohata PP festivalil!