Tantsuklubi KOIT 5.juubelituur „HALLOO!“User's  KOIT TANTSUKOOL project in the category Events

Tantsuklubi KOIT läheb viienda juubeliaasta puhul Eesti tuurile lastelavastusega „HALLOO!“. Etendus on õpetliku sisuga lugu sellest, kui oluline on suhtlemine, sest peaaegu mitte keegi ei oska mõtteid lugeda.

Kõik etendused toimuvad tasuta. Miks? Et anda lastele üle Eesti ehe ja õpetlik teatrikogemus sõpruse teemal ning õpetada midagi väga olulist – sõprust ei saa raha eest osta!

Mis on maailmas kõige olulisem? Elada iga päev nii hästi, kui Sa suudad. Suhelda kõigi inimestega nii, nagu nad oleksid Sinu sõbrad. Kallistada iga päev kedagi vähemalt kolm korda. See, mida teed teisele, tuleb Sulle endale tagasi.

Lavastaja ja koreograaf: Kristina Raja

Tehniline tugi: Alo Jaanivald

Solistid: Lotta Tolmats, Rebeka Jaadla, Karolina Barbara Viks

Kaasa teevad professionaalsed kõrgharidusega koreograafid ja tantsijad: Kristina Raja ja Kristin Tagam

Etenduses osalevad Tantsuklubi KOIT õpilased erinevatest vanuseastmetest. Seda just sellepärast, et näidata publikule, kui vahva ning arendav on nelja aastasel tüdrukul üheksa aastast sõbrannat omada ning kuidas teineteisega muretult suhelda, olenemata vanusest, soost või rahvusest. Tantsu kaudu saab rääkida igas keeles ja ükskõik kellega. Etenduse pikkus on 45 minutit ning lastelavastus sobib vanusele alates kolmandast eluaastast.

Lavastus etendub viies linnas üle Eesti:

6.06. Tallinnas (Tantsuklubis KOIT), etenduse aeg: 17:00

7.06. Kärdlas (Hiiu Valla Kultuuri – ja Vaba Aja Keskuses), etenduse ajad: 11:00 ja 13:00. 14:00 järgneb teisele etendusele liikumistöötuba, kus eelnev tantsuline kogemus ei ole vajalik.

8.06 Haapsalus (HOOG festivalil), etenduse aeg: vastavalt HOOG festivali programmile

9.06 Rakveres (Targas Majas), etenduse aeg: 16:30

10.06 Tartus (Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodus), etenduse aeg: 16:00

Tantsuklubi KOIT on Eesti olulisimate tantsuvõistluste: Koolitants, Kuldne Karikas ja Estraad – ja Rahvaste Tantsude Festival, võitja aastatel 2016–2017, Hispaania International Dance Games 2017 võistluste kahekordne võitja ning Portugali Dancarte 2018 võistluste võitja.

Klubi lavastuskollektiiv tänab iga toetajat, et aitate nad sõidutada lastele külla üle terve Eesti, et koos viiendat juubelit tähistada ning jätta jälg olulisel teekonnal iga lapse südamesse.


 

Tantsuklubi KOIT juubelituuri eelarvesse kuuluvad: transpordikulud ehk bussi rent viieks ööpäevaks koos vahva bussijuhiga, kostüümid kahekümne viiele lapsele ja kahele täiskasvanule, originaalrekvisiidid, mis on välja mõeldud ja meisterdatud just selle lavastuse jaoks; klubi organisatoorsed töötunnid ringreisi korraldamiseks, repertuaariklasside lisatunnid esmakordselt etendusva lavastuse jaoks ning kolme täiskasvanud juhendaja ööpäevaringne tööaeg juubelituuri ajal.

Klubi on püstitanud Hooandjasse kaks rahalist eesmärki. Esimese eesmärgi täitumine, 950€, katab transpordikuludest 49%. Teise eesmärgi täitumine, 1932€, katab kogu juubelituuri transpordi.

Klubi katab tuuri kuludest: organisatoorse töö tunnid, repertuaariklasside tunnid, rekvisiitide tegemise ja transpordi, kostüümide õmbluse ja materjali ostu kahekümne viiele lapsele ja täiskasvanutele, peakatete ja aksessuaaride ostu kahekümne viiele lapsele ja täiskasvanutele ja juhendajate töötasu tuuri ajal, kuhu kuuluvad tantsutundide juhendamine etendus – ja peaproovideks igas lokatsioonis; kasvatajatöö toitlustuse, väikelaste lõunaune korraldamiseks, ööbimisteks ja igapäevasteks toimetusteks juubelituuri ajal ning nädalane korraldustöö igas juubelituuri lokatsioonis.

Toetajatele kingime tasuta treeninguid omal soovi vastavalt klubi õppeainetele ja tunniplaanile, mis on toredaim võimalus aastaringselt trenni tulla, sest Tantsuklubi KOIT treeningud toimuvad nüüd ka suvel kõigile vanuseastmetele. Tasuta treening ei laiene klubi õppemaksule, kuid treeningu võid edasi kinkida oma sõbrale, kes Instagram´is ning Facebook´is klubi sõbraks hakkab.

Küsi lisainfot ja broneeri koht etendusele: info@tantsuklubikoit.ee.

Tants ning teie toetus kingivad viies Eesti nurgas lastele erilise sõpruskogemuse. Kehakeel on universaalne suhtlusvahend – õpetame seda kõigile lastele.

Üks hundiratas ütleb mõnikord rohkem, kui tuhat sõna!