Tartu Tähtvere Dendropargi discgolfiraja uute viskealade väljaehitamineUser's  Ergo project in the category Civic initiative

Tere Hea Hooandja,

Mina olen Ergo Leibak, Tartu Discgolfi Klubi liige, Eesti Discgolfi Liidu juhatuse liige ja kutsun Teid ülesse toetama Tartu Tähtvere Dendropargi discgolfiraja viskealade renoveerimist. Tartus on discgolfi harrastajate hulk aastatega suurenenud. Selleks, et areng nii harrastajate arvus kui ka tasemes tõuseks vajab Dendropark renoveerimist ja esmajärgus uusi viskealasid. Sinu abiga võib saada see võimalikuks. Eesmärk on juuni alguseks 18-st uut 4x2meetrit kunstmuruga tõstetud tiiala.
Viskealad tuleksid sarnased Elva ja Kõrvemaa discgolfiparkide omadega.

Pikalt on räägitud, et teeme suuremad viskealad, nüüd selle projekti teostudes saaks see võimalikuks. Suuremad ja tõstetud tiialad toovad kaasa ka selle, et ei valgu sinna vesi ega pori peale, on hoovõtt mugavam ja üleüldiselt tõstab pargi väärtust.
 

Planeeritavad tiialad


Tartu Tähtvere Dendropargi discgolfirada on avalikuks kasutamiseks kõigile Tasuta. Lisaks toimuvad seal suvisel perioodil iganädalaselt nädalamängud. Suve lõpuks on planeeritud ka Eesti Paarismängu meistrivõistlused discgolfis. Väga heas seisukorras tiialadega on võimalik tuua Tartusse veelgi suuremaid ja kõrgetasemelisemaid võistlusi.

Teeme selle ägeda mängu veelgi nauditavamaks!!