Lucky Laika pildid ja nagidUser's  LSB OÜ (Lucky Laika) project in the category Design

 

Meie oleme Olivia ja Tarieli. Oleme enam kui aasta tegutsenud Be Lucky nime all - toodame Olivia joonistatud piltidega postkaarte, ehteid, rinnamärke ja pilte kodu kaunistamiseks. Selle aasta suvi toob mõningaid muudatusi nii meile kui ka meie klientidele. Esiteks, on meil nüüd uus nimi. Kui seni olime Be Lucky, siis nüüd oleme Lucky Laika.

Teiseks, soovime hakata tootma uut tootesarja – vineerist nagid ja pildid. Ümardatud nurkadega kahesentimeetrine vineerplaat näeb tõeliselt hea välja. Selle esiküljel on meie vanasõnade sarja pilt. Iga pilt illustreerib ühte vanasõna. Näiteks magava karuga pilt kujutab vanasõna „Hommik on õhtust targem“, sõjaväemundris kass aga „Armastuses ja sõjas on kõik lubatud“. Kokku on meil hetkel juba 13 erinevat pilti.

Riiete või käteräti riputamiseks on plaadi esiküljel nn india nupp. Meile on need nupud alati meeldinud ja nüüd, kui on võimalus toota oma piltidega nagisid, siis tundus sobilik kasutada just neid nuppe. Meil on plaanis osta sisse väga erinevaid nuppe ja igale nagile paneme oma äranägemise järgi sobiva nupu.

Kuna nagide kavandamise käigus saime katsetada uudset otsetrüki tehnoloogiat ja oleme selle tulemusega väga rahul, siis mõtlesime, et kihvt oleks toota ka selliseid pilte. Pildid näevad välja täpselt nagu nagid, ainult esiküljel pole nuppu.

Selleks, et toota suurem kogus nagisid ja pilte, vajame Sinu abi. Toetuseks kogutud raha eest laseme toota vineerist plaadid ja kanda peale meie pildid ning ostame sisse riputusaasad ja nupud.

Anna palun hoogu meie uuele tootesarjale ja meie omakorda kingime sulle midagi lahedat. Kuna vanasõnade sarjas on juba mitmeid tooteid, siis loodetavasti leiad endale midagi, mis Sulle meeldib.

Auhinnad meie toetajatele saadame Eesti Postiga või toome ise kohale hiljemalt 30. juuliks 2013. Kohaletoimetamise kulud on arvestatud toetuse hinna sisse.Meie toodete ja tegevusega saad tutvuda www.belucky.eu

Järgnevalt ka väike ülevaade auhindadest, mida pakume:

Vanasõnade sarja pildid

Nagi
Mõõdud: 12x12 cm, 2 cm paks. Esiküljel nn india nupp, tagaküljel riputusaas.

Postkaardid
15x10 cm

Raamitud pildid
Väikese pildi mõõdud: pilt 23x15 cm, paber 30x21 cm, raam 34x25 cm.
Suure pildi mõõdud: pilt 15x10 cm, paber 20x15 cm, raam 24x19 cm.

Kõrvarõngad
Messingust (niklivaba) ja klaasist kõrvarõngad. Mõõdud: diameeter 2 cm.

Lõuendid
Maalid on trükitud kvaliteetsele lõuendile kvaliteetsete värvidega, mis tagab pika tuhmumiskindluse. Alusraam on liimpuidust, nurkades pingutuskiilud lõuendi lõtvumise vastu. Maali tagaküljel on riputuskonks. Mõõdud: 45x30 cm.

 

 

  • 79 backers
  • 1496€raised of 1400€ goal

Successful project

This project was funded on 24.Jun.2013