Rändteater Vaba VankerUser's  Kadri Sprenk project in the category Theatre

Rändteater Vaba Vanker on Eesti teatrimaastikul uus ja põnev nähtus, mis ühendab endas pärimusmuusikuid ja näitlejaid ning võtab loomingulisele sihikule Eesti pärimuse.  Sünnib rändav ja vaba teater, milles tänapäev põimub sellega, mis vanadest aegadest meieni on jõudnud. Lavastus „Püha müristus“ luuakse 13.-20. juulil Ingliste mõisa maadel, misjärel rännatakse Raplasse, Vändrasse ja Viljandisse.  Rändame hobustel, et anda endale aega. Tahame tunnetada praegusele ajale võõrast tempot, mis ümbritses neid inimesi, kes lõid meie maale neid omanäolisi laule ja eriilmelisi muinaslugusid. Tahame selle kaudu avastada endas uusi väärtusi, mida publikuga lisaks vanale pärimusele jagada. 

Kuna alustame oma rändteatri trupiga täiesti algusest, oleme igasuguse abi eest tänulikud. Hooandjate toetusega planeerime katta oma esimese etenduse ettevalmistavad kulud (nagu dekoratsioonid ja kostüümid) ning hobusesõidud.
 
Rändteater Vaba Vanker etendused toimuvad:
21. juuli - Esietendus Raplamaa Kihelkonna Päevade raames, Promenaadi pargis, jõe kaldal, Raplas
22. juuli - Etendus Vändras, EELK koguduse endise hoone ehk Vändra Kirikumõisa õuel
26. ja 27. juuli - Etendused Viljandis, Pärimusmuusika festivali raames
 
Ootame vaatajaid ja kaasaelajaid ning pakume enneolematut vaatemängu! Rohkem lugusid Rändteatrist saate lugeda www.vabavanker.blogspot.com.
  • 124 backers
  • 3625€raised of 3500€ goal

Successful project

This project was funded on 06.Jul.2013