Ansambel Bombillaz kontserttuur IndiasUser's  Kill Kaare project in the category Music

Tere, hea sõber!

Ansambel Bombillaz on kutsutud vägevale, ligemale kuu aega kestvale kontserttuurile kaugele ja müstilisele India maale! Meil on võimalus anda 10 kontserti Põhja India ülikoolides ja kolledžites, kokku ligemale 50 000-le edumeelsele noorele, Delhis, Varanasis, Haridwaris, Dehradunis ja veel mitmes põnevas India linnas. Kontserdid saavad toimuma juba käesoleva aasta oktoobri- ja novembrikuu jooksul.

Kontserttuuri korraldab mittetulunduslik, haridusmetoodika ja -tarkvara arendamisega tegelev organisatsioon Planetskool NGO kelle partneriteks on üle tuhande kooli nii Indias kui ka kogu maailmas. Muuseas ka 2 kooli Eestis!

Meie heaks abiliseks on ka Eesti Saatkond Indias, kelle esindajad samuti mitmel kontserdil külalistena osalevad, et meie kodumaad Eesti100 projekti raames India noortele tutvustada.

Kontserdid on nii üldhariva kui ka meelelahutusliku eesmärgiga ja toimuvad kohalikele noortele tasuta. Korraldajateks on haridusasutused ehk mittetulunduslikud organisatsioonid, kes on tublid ja suudavad tagada bändi ja kogu meie meeskonna reisi- ja ülalpidamiskulud Indias. Oma toetava õla on pannud alla ka MTÜ Eesti Muusika Eksport, kuid sellegipoolest, vaatamata kõigile omapoolsetele pingutustele ei ole me veel leidnud piisavalt sponsoreid kes suudaksid kindlustada kogu Bombillaze tiimile reisiks vajamineva eelarve.

Just sellepärast, armsad sõbrad pöördume me teie poole! Palun aidake meid see põnev reis teoks teha ja toetage meie Hooandja projekti!

Me lubame, et jagame teiega igat eredat hetke oma seiklustest, kogudes need videomaterjalina oma reisi kajastavale DVD plaadile. Loome ka spetsiaalsed sotsiaalmeediakanalid, mille vahendusel saate meie tegemistel igapäevaselt silma peal hoida. Kui oleme tagasi kodumaal, siis uue aasta alguses korraldame kõigile oma toetajatele tõeliselt ägeda India teemalise peo kus esitleme DVD plaati ning tutvustame tuliuut, spetsiaalselt selleks India tuuriks loodud muusikat.

Bombillaz ei unusta oma sõpru iial!

  • 50 backers
  • 3029€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 04.Nov.2018