Ansambli Jagaspace kontsertfilm akustiliselt unikaalsetes paikadesUser's  kaushalya108 project in the category Music

Jagaspace kooseis:

Kaushalya - vokaal, viiul, klaver, harmoonium, santoor
Aleksandr Kardaš - basskitarr, trummid
Paavo Eensalu - süntesaatorid
Deniss Vinogradov - elektroonika, efektid
 
Oleme kokku tulnud erinevatest ilmakaartest ja kultuuridest ning leidnud läbi muusika ühise keele. 
JAGASPACE on bänd, mis loodi 2010. a. See koosneb bändi Kirtana Rasa endistest liikmetest (Kaushalya ja Aleksand Kardaš), kellega liitusid Paavo Eensalu (eks-Cloudspeak), ja Denis Vinogradov (DJ Tapecut, eks-Sumerki), kes on aktiivne ka kohalikul klubimaastikul. Kombineerides eksootilisi instrumente elektroonikaga loob Jagaspace harmoonilise segu etnomuusikast koos vihjetega ambient- ja indiemuusikale, täites ruumi põhjamaise selguse ja sooja idamaise hõnguga. 
 
Jagaspace'i elektrošamanistlikus helikeeles on ühendatud akustilise ja elektroonilise maailma orgaanilisemad osad.
 
 
Meie repertuaar koosneb originaalloomingust. Püüdleme harmoonilisuse, atmosfäärilisuse ja kerguse poole, mis vaheldumisi rahustab ja viib muinasjutumaale, kuid siis jälle tõmbab iga istuja või paigalseisjagi tantsupõrandale end välja elama. 
 
Meil on idee teha kontserte ajalooliselt, arhitektuuriliselt või akustiliselt huvitavates paikades ja teha esinemistest ka videoülesvõtted, millest saab kokku film. 
 
Muusikat mängides on lisaks pillidele ja häälele alati veel üks "salajane bändiliige" - selleks on Ruum. Oma akustikaga võib ruum tekitada üllatavaid ja imelisi momente. Tallinna Kaarli kirikus ja Kiek in de Kokis toimunud kontserdid inspireerisid meid sedavõrd, et sooviksime teha ühe põneva tuuri ka väljaspool Eestit ja panna neist paikadest ja muusikast kokku filmi, mis tutvustab erinevaid põnevaid kohti ja toob meeliülendavad helieksperimendid ka nende kuulajateni, kes ise kohale tulla ei saa. Selleks on aga vaja huviliste toetust.
 
Kõigile annetajatele pakume tänutäheks meie muusikat.
 

 
Vaata Jagaspace lähemalt http://jagaspace.weebly.com/