3D postkaardid Eesti tähtsamatest hoonetestUser's  Jane Kaljumäe project in the category Design

3D-postkaardid Eesti hoonetest - toeta noorte ettevõtlust ja täida vendade unistus

Oleme vennad, kes julgesid unistada suurelt ja panime aluse Design by Brothers 3D-postkaartidele. Idee ühendab endas armastust disaini, ajalooliste hoonete ja paberi vastu, mida täiendab kirg edendada noorte ettevõtlust, toetada heategevust ja eesmärki mõelda laialt.

Idee sai alguse sellest, et teenida endale taskuraha ja aidata väiksemaid lapsi läbi heategevuse. Kuna meie tädi käib tihti välismaal, siis saadab ta meile palju tervitusi postkaartidena. Meile väga meeldib neid oodata ja sellest tekkiski vennaga idee teha ise postkaarte. Kuna tavalisi postkaarte on palju, siis tahtsime teha erilisi. Nii tegimegi 3D-efektiga kaardid. Issi aitas meil otsida Itaaliast disaineri, kes abistab meid kujundusega. Meie kaardid on väga praktilised – avades vormub kaardist 3D- efektiga hoone ja sulgedes saab sellest ümbrik. Nii on kaarti imelihtne saata ja mõnus vaadata.

 

Meid inspireerib see hetk, mil saaja näeb enda ees esmakordselt avanemas 3D-efekti ja tema silmad on täis üllatust, rõõmu ja sära. See on see, mis muudab kogu ettevõtmise meie jaoks väärtuslikuks – me jagame rõõmu ja lummust.

Esimene kaart on meil juba valmis. Oleme loonud ruumilise efektiga kaardi Tallinna ühest tähtsamast majast – Raekoja hoonest. Unistame, et saaksime teha kaardid ka teistest kohtadest, näiteks Kadrioru lossist, Teletornist ja Nevski katedraalist. Mõeldes kaugemale soovime müüa enda kaarte terves Eestis. Seepärast vajamegi teie toetust kaartide disainimiseks.

 

Kui kõik õnnestub, siis saame tulevikus pakkuda Eesti ettevõtetele ainulaadset võimalust tellida personaalseid 3D- kaarte, millel võivad olla ajaloolise väärtusega hooned üle Eestis. See on suurepärane võimalus mõisatele, kirikutele, hotellidele ja kõikidele teistele.

Loomulikult ei tee me seda üksi. Meid aitavad terve pere – ema, isa, õed ja vennad.

Tule aita sinagi ja toeta meie ettevõtlust!

Vennad Ralf ja Steven


 

Vaata ka meie kodulehte www.brothers.ee, kust leiad pildid esimesest kaardist ja Facebooki lehte, kus saad hoida ennast kursis meie tegemistega.

Projekti aktiivsusperiood: 6 nädalat
Toetuse summa: 3500€
Eesmärk: koguda toetust kaartide disainimiseks ja trükkimiseks
Kontakt: isa Kuido Kaljumäe, (+372) 5222 005

  • 16 backers
  • 235€raised of 3500€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 28.Dec.2018