Kukkudes armastusseUser's  Marilii Toots project in the category Print

„See on ilus-valus, sügav-selge ja väga elutark pilguheit ühe noore naise loosse, kes saab üha teadlikumaks sellest, et ta ongi armastuses ja ümbritsetud armastusega. Siin lehekülgedel on palju küsimärke, mis annavad võimaluse võtta vastu valikuid, siin on hinnanguvaba suhtumist ja äärmist haavatavust ja emotsioone. Samuti ka teeviitasid ja võimalikke suundi, kuidas emotsioonide alla mitte ära kaduda.

Tunnete tundmine on elususe märk ja see, et neid on siin lehekülgedel avatult ja ausalt lugejaga jagatud muudab igaühe elus midagi.“

Reet, Isikliku arengu konsultant, motivatsioonitreener

Täispika Reeda kirjutatud eessõna leiad peagi ilmuvast raamatust.​

Millest see raamat räägib?

Raamat on inspireeritud autori enda elukäigust, kuid jääb siiski ilukirjanduslikuks. Teose erilist sisu tuleb igaühel eelkõige ise uurida, sest raamatust väljaloetavad sõnumid on kõigile erinevad ja sõltuvad lugejast endast.

Miks on oluline see avaldada?

Autori enda jaoks on see justkui avanemine. Oma elust ühe peatüki sulgemine ja uue alustamine. Teile head lugejad on see võimalus heita pilk ühe noore Naise sisemaailma, kus teenäitajateks on joogapraktikad, šamaanirännakud ja kõnekad unenäod. Läbi näidatud teekonna on lugejal võimalus heita pilk sellele, kuidas meie mõtted, tunded ja neist lähtuvad teod loovad maailma, milles elame ning leida raamatust ka iseennast.

Miks Hooandja?

Nii saab see raamat täita oma eesmärki ja läbi kõigi teie osaluse edasi kasvada. Just kooskasvamine ja koosloomine teebki selle raamatu eriliseks.

Millistele küsimustele võid raamatust vastuseid leida?

Miks olen selline ja milline ma siis õigupoolest ikka olen? Kuhu ma kuulun, kui tunnen, et ei kuulu kusagile? Kas olen nähtamatu? Kuidas see elu ikka käib? Mis minuga toimub? Miks ma tahtmatult reageerin? Kas elan ikka oma elu, mõtlen omi mõtteid ja tunnen omi tundeid? Kas minust sõltub midagi? Kas julgen üldse päriselt tunda ja elada? Miks minu suhted on sellised nagu need on? Mida ma ise saan teha, et olla õnnelik? Kuidas jätkata elus edasiliikumist ja teha järgmine samm? Milline see samm võiks olla? 


 

Raamatu kirjutamisest on tänaseks möödunud ligikaudu üheksa kuud. Täpselt see aeg, kus on oodata lapse sündi. Ja teie saate selles loomises osaleda.

Ära unusta, et Hooandja on selline keskkond, kus saad raamatu ilmumist toetada enda valitud summas ka siis, kui sa auhinda tegelikult ei soovigi... ka siis, kui soovid lihtsalt ühte unistusse ja koosloomisesse panustada.

Raamat leiab tee trükikotta juba jaanuaris 2019. 

Meid leiad: www.ulitundlikinimene.ee ja www.joogatunnid.ee

 

Mäletan üht sõpra lausuvat:

„Hirmust vabastab nii suur soov olla vaba, et julgeme valu sisse astuda. Hetk, mil teise inimese turvatunnet pakkuv kohalolek annab usalduse avaneda ja oma valu läbi elades sellest vabaneda.“

Hetk, mil oleme usalduses, nii enese kui kogu Universumi suhtes.

Suur aitäh!