Jõulutuur "Jõulud tulevad niikuinii"User's  Annabel Soode project in the category Music

Minu nimi on Annabel Soode, olen 14-aastane ning õpin Vanalinna Hariduskolleegiumis ja Hanna-Liina Võsa Muusikalikoolis. Käesoleva projektiga sooviksin anda hoogu jõulutuurile, kus musitseerivad koos kaks noort solisti ning professionaalidest koosnev keelpillikvartett.

Idee sai alguse augusti lõpus, kui Tõnis Sarapil (17a, Tallinna Muusikakeskkool) tuli mõte korraldada tuur klassikalise muusikaga. Seejärel võttis ta minuga ühendust ning tegi selle oivalise ettepaneku. Kuna meil mõlemal on suur kirg ja lugupidamine klassikalise laulu vastu, siis otsustasime võtta vastu väljakutse, et ise organiseerida ja teostada üks suurem projekt. Praegune periood nõuab palju aega ja energiat, kuna tuuri korraldamine on meile uus kogemus. Minul endal tuleb sel õppeaastal teha koolis loovtöö, millega antud projekti suurima heameelega seoksin.

Tuuril saadab meid Ooper-Kvartett, mille liikmed mängivad igapäevaselt Rahvusooperi Estonia orkestris (1. viiul - Henno Soode, 2. viiul - Maarja Allik, vioola - Kerstin Tomson, tšello - Mati Leibak). Kvartett on oma tegutsemisaja jooksul juba korduvalt tuuridel osalenud ning neil on palju vajalikke kontakte, mida heatahtlikult kasutame. Kuna varasem koostöö selle kollektiiviga on sujunud väga positiivselt, siis võime end tunda kindlalt - meie taga seisavad kogemustega muusikud, kes aitavad oma jõu ja nõuga. Samuti abistab meid korraldusliku poole pealt veel Andrus Roos.

Sooviksime omalt poolt teha 100-aastasele Eestile jõulukingituse ja anda üle Eesti 5 ilusat jõulukontserti, mis sobivad kuulamiseks kõigile.

Kui saaksime Hooandjaga hoogu juurde, oleks see tohutult vahva ja annaks meile veelgi rohkem indu ja tuge!

Meie planeeritud kontserdid toimuvad järgmistes kohtades:

01.12 kl 18.00 Pärnu Raekoda

02.12 kl 19.00 Karlova Teater (Tartu)

04.12 kl 19.00 Hopneri Maja (Tallinn)

07.12 kl 19.00 Roosna-Alliku Mõis (Järvamaa)

08.12 kl 18.00 Kuressaare Raekoda 


 

 

Related projects

"Movement" new Kevin Alva Album

  • 66%raised
  • 860€pledged
  • 15 days to go

Estonian song album "I am the Ocean" - Jagaspace - Alex and Kaushalya

  • 61%raised
  • 3061€pledged
  • 14 days to go