„Maailmale nähtavamaks“ kalenderUser's  MTÜ Enneaegsed lapsed project in the category Print

Hooandja projekt: heategevuslik kalender „Maailmale nähtavamaks”


„Tead sa ... ma pean vastutama ... oma lille eest! Ta on ju nii väeti! Ta on nii lihtsameelne. Tal on neli tühist okast, et ennast kogu maailma vastu kaitsta ...“ (Antoine de Saint-Exupery „Väike prints“)

Värsked lapsevanemad, arstid, lähedased-nõustajad ja tehnoloogia – täpselt neli okast, millest igaüks moodustab terviku ühe osa ja milleta ei oleks tasakaalu. Üks abistab teist ja seda parimal viisil ning vajalikul ajahetkel. Tehnoloogia areng annab võimaluse neilegi, kelle looduslik valik oleks aastakümneid tagasi kaotajaks tunnistanud. Kuid ükski aparaat ei suuda asendada ega kompenseerida inimlikku soojust, head sõna, lähedaste ja arstide toetust.

MTÜ Enneaegsed lapsed algatas 2018. aastal projekti „Maailmale nähtavamaks“, mille eesmärk on näidata avalikkusele enneaegse sünni ja enneaegsete laste arenguga kaasnevaid rõõme ja muresid. „Maailmale nähtavamaks“ projekti raames valmib heategevuslik kalender. Kalendri müügitulu läheb enneaegsete laste perede nõustamise arendamiseks ja MTÜ tegevuse toetamiseks. 
 


 Kuidas saad Sina aidata?
 

Vajame Sinupoolset hoogu kalendri trükkimisel!

Kui teema kõnetab ja puudutab Sind, kuid Sul ei ole võimalik kalendri valmimist toetada, saad anda omapoolse panuse, kui jagad sõna sotsiaalmeedias. Jagamine on hoolimine ja võimaldab meil jõuda rohkemate inimesteni.
 


 

Kõik hooandjad lisame MTÜ Enneaegsed lapsed kodulehe toetajate lehele. Hooandjad alates 100 eurost märgitakse kalendrisse toetajate nimekirja. Ettevõtte-poolse toetuse korral alates 200 eurost lisame kalendrisse ka ettevõtte logo. Heategevusliku kalendri eeldatav trükkimise aeg on 2018. aasta detsembri esimeses pooles. Kalendrid toimetatakse toetajateni hiljemalt 2 nädalat pärast projekti lõppemist.Kes me oleme ja miks me seda teeme?
 

Enneaegse lapse sünd on igale lapsevanemale ootamatu ja ehmatav sündmus. Enneaegne laps viibib pärast sündi pikki nädalaid või kuid haiglaravil ning vajab ööpäevaringset jälgimist. Sageli vajab enneaegne laps ka koju minnes suuremat tähelepanu ning tema pere lähedaste tuge ja mõistmist.

MTÜ Enneaegsed Lapsed suurim soov on, et enneaegse lapse vanemad ei tunneks end üksi ega üksildasena sel keerulisel ajal. Vahel ongi vaja vaid selget ausat teavet, olemasolemist, sõbralikku õlapatsutust, kallistust, naeratust ja usku paremasse homsesse. Teinekord läheb tarvis palju enamat. Meie südameasjaks on olla sellel teekonnal enneaegsete laste, nende vanemate ja lähedastega.Soovid lisainfot?
 

Kui soovid „Maailmale nähtavamaks“ projekti ja meie tegemiste kohta rohkem teada, kirjuta julgesti: kiri@enneaegsedlapsed.ee.

Lisainfot leiad ka meie kodulehelt https://enneaegsedlapsed.ee/ ja Facebooki lehelt https://www.facebook.com/EnneaegsedLapsed/.

  • 86 backers
  • 1595€raised of 1500€ goal

Successful project

This project was funded on 17.Dec.2018