«Tuleb/Ei tule» Etenduse muusika - Modulshtein new albumUser's  Aleksandr Žedeljov project in the category Theatre

Tere sõbrad!

Paljud on küsinud kust saab kuulata “Tuleb/Ei tule” etenudses kõlavat muusikat.

Me kiirustame Teiega jagama rõõmustavat uudist selle kohta, et muusikud kollektiivist Modulshtein, kes samuti mängivad etenduses “Tuleb/Ei tule”, on valmis välja andma plaadi ning salvestatud on kõik etenduses kõlavad teosed. Antud etenduse muusika saab olema kollektiivil juba teiseks albumiks, mida antakse välja nii vinüülil kui ka digitaalselt kõrgeimas kvaliteedis.

Tänaseks on salvestatud kogu muusika ning ees on ootamas veel heli mastering ja plaatide trükk. Tegemist on väga vaevarikka ja kalli protsessiga ning oleme kulude katteks eesmärgiks seadnud 3100 eurot.

Meid teeb väga rõõmsaks kui saate olla selle protsessi kaasosalised ja leitae võimaluse meie projekti toetada. 


Kollektiivist Modulshtein:

Modulshtein eksisteerib juba ligi 2 aastat. Selle lühikese aja jooksul on muusikud jõudnud osa võtta nii märkimisväärsetest sündmustest nagu Jazzkaar ja etendusest “Tuleb/Ei tule”. Samuti on välja lastud debüütalbum, mis oli kõrgelt hinnatud kriitikute ja kuulajate poolt.

Koosseisu kuuluvad helilooja ja muusik Aleksandr Žedeljov, virtuoosne klarnetist Marten Altrov ja tuntud DJ Bandit Aleksei Semenihin.

www.Modulshtein.com
www.Faershtein.com 

Info etenduse kohta: https://veneteater.ee/et/show/budetne-budet-estoniia-cherez-100-let.html

https://ekspress.delfi.ee/areen/ka-klarnetivarrest-voib-pauk-tulla?id=81923267

https://edasi.org/24654/modulshtein-teeme-seda-selleparast-et-tahame-seda-teha-kui-see-kellelegi-veel-meeldib-age/?fbclid=IwAR3vLDE-8I4Y9F3OOvPf06v_CFH23Mz3k47tmetvYIOhVRQEWZGA8yOqBDU

http://plug.ee/2018/08/chto-poslushat-etim-letom/?fbclid=IwAR1mceCnnv302IJpQjufIhtQmHPdLBgJWoiLLQWS2kwurtYjEX0tybVSlUo