RIFFARRICA albumi väljaandmineUser's  Kulno Malva project in the category Music

Tere hea hooandja!

Oleme ansambel RIFFARRICA ja kutsume Sind hoogu andma meie esimesele täispikale stuudioalbumile!

RIFFARRICA (endine Duo Malva & Priks) sai alguse 2016. aastal. Pika pärimusmuusiku staažiga Kulno Malva ja Kristjan Priks ühendasid jõud, et teha koos jõulist ja mehist folki, ammutades inspiratsiooni sajanditetagustest regilauludest. Kulno karusest häälest, akordioni jõulistest gruuvidest ja Kristjani omanäolise trummikomplekti uudsest kõlast on sündinud värske ja põnev helikeel, mida ajakiri Baltic Music News on nimetanud „muskliga folgiks“. Duo Malva & Priks nime all anti 2017 välja EP „Mässiv“. 
 (Foto Maris Savik)

Oleme nüüdseks Tartus, Clockwork Stuudios, veetnud palju loomingulisi tunde, salvestades RIFFARRICA esimest täispikka albumit, aga palju on veel endiselt teha. Sinu poole, armas hooandja, pöördumegi sellepärast, et vajame veidi lisatuge albumi miksimiseks, masterdamiseks ja füüsilisel kujul väljaandmiseks.

Meil on vastutasuks pakkuda palju ägedat kraami – alates värskest albumist, kontserdipiletitest, meie enda tehtud roopillidest ja vurridest kuni muusikalise matka ja live-kontserdini.

Plaat ilmub märtsi keskpaiku ja sellega on plaan jõuda ka välismaiste kuulajateni ning festivalilavadele kõikjal maailmas.

Suur tänu teile!

Omalt poolt lisame lubaduse, et plaat tuleb äge – täis jõulist ja mehist eestimaist rififolki!

Lingid meie internetipesadesse:

www.facebook.com/riffarrica

www.riffarrica.ee

http://bit.ly/Helletus

  • 79 backers
  • 2735€raised of 2500€ goal

Successful project

This project was funded on 06.Mar.2019

Related projects

Ocean Districts new album recording and release on double vinyl

  • 80%raised
  • 3183€pledged
  • 6 days to go