„Palgaga rikkaks. Kuidas lõpetada enda odavmüük ja saada turu parimat palka”User's  Ekke Lainsalu project in the category Print

Kui rahul sa oma palgaga oled? Ilmselt võiks see olla suurem, kuna raha jääb alati väheks. Aga kas sa tead, et sul on võimalik üsna lihtsalt saavutada 10, 20 ja isegi 35 protsendiline palgatõus?

Enamus inimesi saab palgatõusu küsimise peale äraütleva vastuse. Neile öeldakse, et eelarves ei ole raha või et palgatõusu pole sellel aastal ette nähtud. Nad lepivad sellega ja lontsivad tagasi oma tööülesannete juurde. Samas ajavad nende tööandjad kasumit taskusse ja peavad peenikest naeru.

Ühe uuringu kohaselt julgeb ainult 29% naistest küsida palka juurde meeste 71% vastu. Lisaks makstakse naistele sama ameti peal olevatest meestest vähem. Me elame küll demokraatlikus ühiskonnas, aga naistele palga alamaksmist ei peeta eriliseks probleemiks. Suured korporatsioonid, kelle kasumid ulatuvad kümnetesse ja miljonitesse, maksavad oma töötajatel närust tasu. Vastuseks palgatõusu soovile valetatakse, et eelarves ei ole selleks raha ette nähtud.

Kas sa ei leia, et sa peaksid lõpuks saama vääriliselt tasustatud? Enese mahamüümine keskpärase palga eest on lausa kuritegelik sinu enda ja su perekonna suhtes. Sa pead enda tööjõu odavpakkumise lõpetama. Kui sa töötad alla selle palganumbri, mida võiksid tegelikult saada, läheb see sulle maksma kümneid tuhandeid eurosid. See on raha, mida sa ei saa kunagi tagasi. Ja see on raha, mille sa võiksid oma tuleviku kindlustamisse investeerida.

Ma olen koolitanud müügiinimesi juba ligi 20 aastat ja olen tuttav sadade Eesti ettevõtete hingeeluga. Olen palganud tööle kümneid inimesi ja näinud, kui nõrgalt ja odavalt nad ennast müüvad. See raamat sündis vihast tööandjate ülekohtuse käitumise vastu, mille all kannatavad mu paljud tuttavad, eriti naisterahvad. Aitab enda odavalt müümisest! Raamat „Palgaga rikkaks” annab sulle suure hulga täiesti uusi lähenemisi, kuidas endale välja kaubelda senisest palju suurem palk. Ja mitte ainult – sul on võimalik saada ka palju muid mitterahalisi hüvesid. Lisaraha oskuslikult kõrvale pannes ja investeerides on sul võimalik saavutada 10 – 15 aastaga finantsiline sõltumatus, et palgatöö kõrvale jätta. Selleks aga tuleb sul enda odavmüük lõpetada ja kaubelda välja parim palk. See raamat aitab sind sellel teel.

Et see raamat jõuaks esimesena sinuni, siis palun pane oma panus ning toeta selle trükki ja väljaandmist. Teeme koos nii, et 2019. aastal suureneks su sissetulek tuhandete eurode võrra ja et Eesti tööturul lõpeks ülekohus nõrgemate suhtes. Tänan sind toetuse eest ja kohtumiseni raamatus!