Popside uue plaadi välja andmineUser's  kristi.terep project in the category Music

Oleme Popsid - Tartu Ülikooli Akadeemiline Puhkpilliorkester. Aga mitte ainult – popsid on elustiil: orkestrikollektiiv, kuid ometi nii omase olemusega.

Käesoleval aastal täitub meil juba 45. tegutsemisaasta. Tähistame seda ikka uute väljakutsete ning põnevate ettevõtmistega. Üldjuhul tekib meil umbes iga 4-5 aasta järel kihk anda välja helikandja, ja nõnda oleme tänaseks salvestanud 4 plaati: "Veerekese peal" 2003, "Lambist" 2007, “Uurik” 2010 ja “Käsu peale" 2014.

Nüüd siis taas! Kuid et oleks ikka küllalt huvitav, oleme seekord valinud repertuaarist välja kõige nõudlikumad palad ja püüame teha siis juba midagi enneolematut, üllatades sellega iseennast, ning mis peamine – teid, head kuulajad! Et aga üllatus oleks ka positiivne, teeme tööd rohkem kui eal! 

 
Foto autor: Silver Tõnisson 
 

Meie dirigendid Kätlin Virgo ja Sirje Vasmann-Perend ei anna armu. Kui viimasest plaadist jäi meile proovidest kõlama manitsev hüüe: “ei hinga”, siis nüüd me juba eos pole seda teinudki, ainult puhume, hingamata, ent enamgi hingega.

Uue helikandja lõplik nimi on veel otsustamisel. On vaid selge, et lindistame aprillis Eesti Raadio 1. stuudios Teet Kehlmanni valvsa pilgu all. Tulevase helikandja kuulsatest paladest võime etteruttavalt nimetada näiteks "Nature Boy", "Happy", "Kohtumistund", "Bo Mambo".

Hooandjate poolt annetatud raha kasutame salvestuskulude katteks. Helikandja valmib suvel 2019.

Kingitused antakse üle plaadiesitluskontserdil või saadetakse kokkuleppel postiga.

Palun andke meile hoogu, et meie pingutused saaksid ladusalt vormistatud ja te võiksite nautida tulemust – rõõmu muusikast.

“Kuid kauneim kink siin ilmas kaasas kanda – on rõõm, mis muusika võib meile anda /G.Ph.Telemann/.

Meie tegemistega saab kursis olla: www.popsid.com
FB: popsid

Facebookis saate jälgida ka meie müügiesindaja, Põrsas Popsid, seiklusi raha otsimisel.

Aitäh kõigile toetajatele!

  • 182 backers
  • 4800.98€raised of 4500€ goal

Successful project

This project was funded on 11.Apr.2019