Tipu Looduskoolile veevärkUser's  Tipu Looduskool project in the category Civic initiative

Juba peaaegu 12 aastat tegutseb Soomaa rahvuspargis vana Tipu koolimaja krundil MTÜ Tipu Looduskool. Õppeprogrammide ja laagrite näol pakume lastele ning noortele põnevaid looduselamusi ja anname võimaluse omandada praktilisi oskusi. Korraldame meeleolukaid matkapäevi, õpitubasid, harivaid loenguid ja kohvikupäevi. Tunneme rõõmu sellest, kui saame külalistele pakkuda elamusi, mis aitavad avastada, tunnetada ja aru saada meid ümbritseva looduse ilust ja salapärast. 

 
 

Eelnevate tegevusaastate jooksul oleme panustanud peamiselt looduskooli õueala arendamisse. Valminud on külamaja ja vabaõhuklass. Samuti rajasime tiigi, parklad ja mängualad. Hooldame ja arendame kooli juurest algavat Pauna kultuuriloolist matkarada.

Toimetame selle nimel, et te leiaksite Tipu Looduskoolist eest mõnusa, hariva ja rahuliku olemise!

Hooandja projektiga loodame külastajate ja enda elu lihtsamaks ning mugavamaks muuta. Tipu külamajas puudub praegu vee- ja kanalisatsioonisüsteem. Maja ehitamisel said majasisesed veetorud veetud ning kööki kraanikauss paigaldatud, kuid ühendus arteesiakaevuga ja kanalisatsioonisüsteem jäid detailplaneeringu puudumise tõttu rajamata. 

 
 

Kogutud raha kasutame vee- ja kanalisatsioonisüsteemi projekteerimiseks, veetrassi rajamiseks, filtrite ja septiku paigaldamiseks. Töid teostame 2019. aasta suve alguses.

Kingitusi saab kasutada 2019. aasta jooksul. Nimelised kivid paigaldame ja annetajate peenra rajame 2019. aasta mais.

ANDKE MEILE HOOGU!

  • 65 backers
  • 4200€raised of 8000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 31.May.2019

Related projects

Expansion of Pram Museum

  • 60%raised
  • 6568€pledged
  • 25 days to go