Lucky Laika kahe aasta kalenderUser's  Lucky Laika project in the category Print

Meie oleme Olivia ja Tarieli. Meie perefirma Lucky Laika toodab Olivia illustratsioonidega sisustus- ja pabertooteid ning aksessuaare. Meie tootevalikuga saad tutvuda meie kodulehel.

Oleme Hooandja abil kogunud kaks korda toetusi seinakalendri tootmiseks. See on eriline kalender - 12 pildi ja kuu asemel panime meie kaante vahele 24 pilti ja kuud. Selline kahe aasta kalender on meie teada ainulaadne Eestis ning see on väga populaarne.

Mitmed meie fännid on andnud märku, et sooviksid näha taas uut kahe aasta kalendrit. Teie soov on meile käsuks! Sügisel läheb trükki uus kalender, lahedate uute piltidega Olivialt.

Kalendris on iga kuu kohta üks meie sarja "Vanasõnad" pilt. Iga pilt illustreerib mõnda vanasõna. Kalender tuleb A3 mõõdus.

2020/2021 aasta kalender on ideaalne jõulukink. Kui projekt Hooandjas toetuse saab, siis valmivad kalendrid täpselt õigeks ajaks, et iga toetaja selle jõuluvana kinkekotti poetada saaks.

Kui sulle meeldib meie looming, siis anna palun hoogu ja kingituseks võid valida nii kalendreid, kui ka teisi meie tooteid. Kõik auhinnad on sulle tavahindadest palju soodsamad.

Kõik auhinnad saadame (Smartpost ja Omniva pakiautomaatidesse) hiljemalt 05. detsembriks 2019. Saatmiskulud on arvestatud toetuse hinna sisse.

Kalendrisse tulevad need 23 pilti. 24. pilt on kohe-kohe valmimas :)
 


 

Mõned pildid kaks aastat tagasi valmistatud kalendrist.
 


 

Siin on näited meie toodetest, mida anname toetuste eest.