Tom Valsbergi Rännakuraamat ja CD uute lauludegaUser's  Tom Estonia Valsberg project in the category Print

Minu nimi on Tom Valsberg ja paljud inimesed teavad mind kui maailmarändurit ning muusikut ansamblist Indigolapsed. Ligi kümme aastat tagasi hakkasin regulaarselt mööda maailma rändama ja olen selle aja jooksul õppinud kitarri mängima, laulma, žongleerima, massaži tegema, tutvunud põlisrahvaste shamanismiga, huvitavate enesearenduse tehnikatega, joogaga, meditatsiooniga, uurinud religioone&spirituaalsust palju muud. Rännakutest inspireeritult on tekkinud sadu laule ja luuletusi, ansamblid Indigolapsed ja Tane Mahuta, värviliste riiete pood Baraka, hostel Euphoria, Tallinn Traveller Infotelk, idee tuua maale Supertoite ning väelaulude ühislaulmise õhtud, mis on julgustanud sadu eestlasi laulma. Kõik eelnev sai juhtuda tänu ette võetud rännakutele ning soovin Rännakuraamatus inspireerida inimesi elama elu oma täies potensiaalis, sest looming ja head ideed ei ole mitte väheste andekate vaid hoopis kõikide julgete ja enda piire ületavate inimeste privileeg.

SEEGA käesoleva aasta talvel Tai džunglis ja Indias Ganga jõe ääres tekkis ligi kolmesaja leheküljeline kirjatükk, mis sai pealkirjaks: "Kuidas rännata ilma hirmuta". Rännakuraamatu eesmärgiks on - tutvustada vingeid võimalusi, mida pakub reisimine laias maailmas ja rändamine enda sisemaailmas - julgustada hingelt noori inimesi oma võimaluste piires rändama ja ületama rändamisega seotud hirme - inspireerida inimesi võtma ette rännakuid meditatsioonis, joogas, suhetes ja ärkvel unenägudes - tutvustada erinevaid rännakuid muutunud teadvuse seisundites ning loodusrahvaste hingerännaku taimi

Rännakuraamat sisaldab

- Nõuandeid: kuidas sohva sõltuvusest vabaneda; kuidas võtta julgus kokku, et rändama minna; kuidas ületada meeldivalt oma mugavustsooni piire; kuidas reisidel rahaliselt toime tulla; miks võtta ette siserännakuid; miks suhtuda elusse kui rännakuse jt.

- Tommi veel avaldamata luuletusi

- kummalisi tõestisündinud lugusid rännuteedelt

- vaimustavaid illustratsioone

- CD plaati Tommi rännakutel tekkinud lauludega, millest pooled on värskelt salvestatud lood ning teised konkreetsete raamatus jutustatud lugudega seotud laulud Indigolaste repertuaarist.

Kui sulle meeldib see inervjuu, siis võid kindel olla, et sulle meedlib ka RÄNNAKURAAMAT.

Vaata Tommi ansamblite kohta siit: Indigolapsed,  Tane Mahuta

Olen kirjutanud luuletusi, esseesid ja reisikirju Eesti Ekspressi ning avaldanud arvamuslugusid Delfis.

1. Reisikiri: Kuidas elada kuu aega õhust ja armastusest. 2010 Eesti Ekspress.  

2. Reisikiri: Teisel pool maakera jumala vait. 2008 Eesti Ekspress  

3. Arvamus: Kas Homo Sapiens on haigus, mida planeet maa põeb? 2011, Delfi

Raamat ja plaat saavad teie abiga valmis 20ndaks augustiks.

Related projects

Amanda and the virus

  • 1%raised
  • 40€pledged
  • 25 days to go

"THE ADVENTURES OF LUCKY ANIMAL"

  • 92%raised
  • 2753€pledged
  • 20 days to go