Esimene eestikeelne trummi ja bassi album artistilt PlaneetUser's  Planeet project in the category Music

Tere!

Minu nimi on Mikk, olen trummi ja bassi produtsent / dj, artistinimega Planeet. Minu Hooandja projekti eesmärk on anda välja debüütalbum, mis on ühtlasi ka esimene puhtalt eestikeelne dnb/dubstep stiilis kauamängiv. Olen produtseerinud muusikat nüüdseks juba 12-13 aastat, käies läbi palju erinevaid stiile: dnb (Drone, Psynoid, Planeet), techno (Mik Nevel), trance (Whirl & Mayer), breaks (Telec) ning lõpuks jõudes tagasi enda juurteni, milleks on drum'n'bass. 

Selle aja jooksul ei ole mul võimalust olnud välja anda ühtegi albumit, jättes senise unistuse täitumata. Küll aga olen muusikukarjääri jooksul produtseerinud ja remiksinud paljusid lugusid, figureerinud raadiojaamade edetabelites, teinud hümne suurfestivalile Eestis ja andnud välja peotäis erinevates muusikastiilides singleid.

Artist, projekt “Planeet”, tekkis 2010 aasta lõpus, saades debüütlooga “Mõttemaailm” Raadio 2 nädala demoks. Sellest ajast saati on R2 ning teised raadiojaamad Planeeti toetanud, mängides uusi ja vanu lugusid. Siinkohal suur aitäh Teile selle eest! 2012 aasta alguses valiti Planeet R2DNB hääletusel Aasta DNB Uustulnukaks 2011 ning eesti dnb lugude top10-sse pääses 3 lugu. Minu looming sisaldab endas drum'n'bass ja dubstep muusikat, mis on 100% rikastatud eestikeelsete vokaalidega. Artistideks olen valinud igale loole erineva vokalisti, näiteks: 2010 aasta Poetry Slam'i Eesti meister - räppar nimega Pok, superstaari saate finalist Teele Viira, ansamblist Maxtraktor pärit Maarius Urvet ning eesti poplaulude printsess Mari-Liis Aasmäe.

Produtseerin muusika ning kirjutan enamik lugudele sõnad. Lisaks sellele meisterdan igale loole erineva ja spetsiaalse disainpildi. Hetkeseisuga on valminud albumi projekti tarvis vähemalt pooled lood. Olen oma lugusid esitanud ning Planeedi nime all esinenud pooleteise aasta jooksul ~50 erineval üritusel. Loodan, et Teie panustega suudan enda unistuse teoks viia ja selle tulemusena anda välja debüütalbum, mis on Esimene eestikeelne drum'n'bass kauamängiv.

Aitäh!

 

Minu loominguga saab tutvuda siin: 

soundcloud: http://soundcloud.com/planeet

youtube: http://www.youtube.com/user/zaunder01

facebook: https://www.facebook.com/audioplaneet