Aleksei Turovski „Aastaajad“User's  Zoosemu project in the category Print

Alekseid, või kallist onuke Aleksit, nagu talle ennast nimetada meeldib, armastavad vist kõik inimesed, kes on elus kasvõi ühte looma armastanud. Aleksi ainulaadne viis loomade põnevatest eludest lugusid pajatada haarab igas vanuses kuulajaid ja lugejaid. Aleksi jutte kannab sõnum, et igavaid loomi ei ole olemas. Pole siis ime, et olgu jutt sipelgast või seast, krokodillist või kanaarilinnust, on Aleksei Turovski loomajutte kuulata ikka ühtemoodi põnev!
 


 

Nüüd on kätte jõudnud aeg anda välja Aleksi raamat „Aastaajad“. See on 12 peatükist koosnev ringkäik läbi kalendriaasta, kus juttu tuleb eri aastaaegade ilmekamatest ja värvikamatest loomariigi seikadest, Aleksi nooruspõlve mälestustest ja muidugi loomaaialugudest. Kohtume kõikvõimalike erinevate loomadega, alates putukatest ja kaladest kuni imetajateni välja. Ja eks ikka sellest kahejalgsest paljast ahvist on raamatus samuti nii mõndagi, mida kõrva taha panna. „Aastaaegu“ illustreerivad 19. sajandi vägevad loomagravüürid läinud aegade joonistavate bioloogide ja kunstnike sulgedest.
 

 

Koos raamatuga soovime välja anda ka kenale puidust mälupulgale salvestatud audioraamatu, mille on sisse lugenud Aleks ise! Mälupulgaga võib audiorännakut läbi loomakalendri nautida hõlpsasti nii autos, teleka taga, arvutis kui mujal käepärases kohas, mis häält teeb.

Hea sõber! Selle kena projekti elluviimiseks vajame me Sinu abi ja kenade kingitustega osutame loomulikult ka vastuabi! Toetades suurema summaga pakume lisaks trükisoojadele raamatutele ning nägusatele mälupulkadele ka ekskursiooni Tallinna Loomaaias ning raamitud Aleksi joonistatud loomajooniseid! Suured tänud juba ette, loodame, et toetate meie projekti!

Projekt valmib koostöös Aleksei ja tema poja Mattiase loodud loodusharidusliku organisatsiooniga Zoosemu ning kirjastusega Ema ja Isa!

https://www.facebook.com/Zoosemu/

  • 301 backers
  • 7655€raised of 7500€ goal

Successful project

This project was funded on 21.Dec.2018