Ansambli Heliotroop esimene plaatUser's  mingorajandi project in the category Music

Heliotroop tegutseb alates 2012. aastast. Ansambli eestvedajateks ning muusika autoriteks on bassist Mingo Rajandi ja pianist Kirke Karja, kes mõlemad jagavad end kahe kire - pillimängu ja heliloomingu vahel. Nende kompositsioonides võib kuulda mõjutusi nii jazzist, maailmamuusikast kui ka akadeemilisest nüüdismuusikast. Ilmuval plaadil on kasutatud põhiliselt elavate eesti poeetide (Jan Kaus, Maria Lee Liivak, Hasso Krull, Tõnu Õnnepalu) tekste, kuid ka juba klassikuteks saanud autorite luuletusi (Andres Ehin, Juhan Viiding, Kersti Merilaas). Muusika on žanreületav ja improvisatsiooniline, ekspressiivne ja emotsionaalne, nagu seda esitavad interpreedidki. Peale Mingo ja Kirke kuuluvad ansamblisse veel laulja Kadri Voorand, (bass)klarnetist Meelis Vind, kitarrist Madis Meister ja trummar Eno Kollom.

Aasta alguses salvestas Heliotroop oma esimese plaadi “Ennemuistse jahipüssi kuul”, mis ilmub septembris. Hetkel käib materjali lõppviimistlus, töö kunstniku Pille Kose ja fotograaf Sigrid Viiriga. Seejärel läheb plaat trükki. Sügisel on ees ka esitluskontserdid. Plaadi annab välja Loominguline Rühmitus AVARUS.

Külastage ka meie Facebook'i lehte ja kodulehte:
https://www.facebook.com/pages/Heliotroop/1396542443946027?ref_type=bookmark
http://www.avarusmusic.com/heliotroop

Kõigil Heliotroobi fännidel ning muusika-ja luulearmastajatel on võimalik selle plaadi ilmumisse isiklikult panustada. Oleksime väga tänulikud!

Auhindade kättetoimetamisest: Plaadid toimetame kätte postiga või vastavalt isiklikule kokkuleppele. Piletid saab kätte enne kontserdi algust kohapealt. Pillitundideks lepime sobivad kohad ja ajad kokku. Privaatkontserditeks peaks soovijal omal koht olemas olema ja aja lepime kokku.