Ansambel Tori Hobuse debüütplaatUser's  Rahel Talts project in the category Music

Tere, kallid inimesed! 

Mis bänd see selline on?
Meie oleme ansambel Tori Hobune, kes sai oma alguse üle 3 aasta tagasi Pärnu linnas, osaledes Sütevaka Humanitaargümnaasiumi oma klassibändide konkursil. Sealt saadud kogemus ja tagasiside olid nõnda head, et otsustasime selle bändivärgi tõsiseks ajada. Ning, jah, kahjuks pole me ei kaudselt ega otseselt päris tori hobustega seotud, aga on ju tore nimi, eks!

Kuidas siis Tori Hobune kõlab?
Bändi loomingu tüves heliseb folkmuusika, kuid kollektiivne kirg jazzi ning popi vastu värvib selle helina palju nüüdisaegsemaks ja huvitavamaks. Meile meeldivad natuke hirmutavad soundid, väheke keerulisemad rütmid ning mis peamine - muusika, mis gruuvib! Kõik see teeb ansambli repertuaari kuulamise igati värskeks ja seiklusrohkeks kogemuseks.

Mis teinud olete need 3 aastat? Pikk aeg ju...
Läbi nende aastate on meil olnud võimalus esineda esineda paikades üle Eesti ja igal suvel loomulikult erinevatel folkmuusika festivalidel, eesotsas Viljandis. Peale igat kontserti pöördutakse meie poole ühise murega: "Kas teil plaati ka kaasas on?"
Nõnda võtsimegi aja maha ning veetsime pikki tunde Otsa kooli ruumides koos imeliste helivõlurite Hindrik Kipperi ja Liisa Taliga, et meie seni kogunenud loomingu paremik igavikku graveerida.Väga lahe, saab plaati lõpuks! Aga kuidas ma selle saan?
Siinkohal tuletegi appi teie, kallid hooandjad. Lood on lindis, kuid vajavad veel endale füüsilist kuju, et neid siis kas autos, vanaema sünnipäeval või pühapäevastel saunaõhtutel plaadimängijast lasta saaks. Lisaks soovime ka tulla ise teie juurde suurtematesse linnadesse neid lugusid võimsa kontserdina ette kandma - muidugi plaadid ka kaasas.  Iga toetusega aitate meil kõike seda teoks teha saades vastutasuks plaate, pileteid või lausa mõnusa õhtu meie pillimängu saatel! Plaadid anname teile üle plaadiesitluskontsertidel või muul teile sobival viisil.

Meie Facebook: https://www.facebook.com/ToriHobune/
Soundcloud: https://soundcloud.com/user-261941028
Kontakt: torihobuneband@gmail.com

AITÄH TEILE!
Tori Hobune

Related projects

OOPUS new album "Folk On Acid" release

  • 77%raised
  • 3452€pledged
  • 12 days to go