Arvamusfestival 2015User's  Arvamusfestival project in the category Civic initiative

Loome koos hubase õhkkonna Arvamusfestivalile!

Soovime, et kolmas Arvamusfestival oleks veelgi mõnusam arutelu- ja kohtumispaik kui kahel eelneval toimumiskorral. Meie eesmärk on luua hubane, kaasavat aruteluformaati soosiv ja võimalikult vihmakindel festivaliala. Samuti mõtleme festivali toimumise nimel tasuta tööd tegevatele vabatahtlikele, kes tulevad kokku üle Eesti – soovime hooandjate kaasabil pakkuda neile majutust ja toitlustust. Seega kutsume hooandjaid toetama nii festivaliala ehitamist, korduvkasutatava varjualuse tootmist kui ka meie vabatahtlikele olmetingimuste loomist festivali ajal.

Varjualuse projekt sündis Eesti Kunstiakadeemia arhitektuuri eriala magistrantide Ats Buddelli, Mae Köömnemägi, Hanna-Liisa Mõtuse, Liisa Valdmanni ja õppejõudude Martin Melioranski, Paco Ulmani ning insener Tõnu Peipmani koostöös. Varjualune valmistatakse liimpuit-konstruktsioonist ja vihmakindlast kangast. Hooandjate ja teiste toetajate kaasabil valmib moodne, kergelt paigaldatav ja kiirelt kokkupandav, tuule ja vihma eest kaitsev, kuid õhuline ja elegantne aruteluala, mis loob mõnusa õhkkonna sisukateks ning kaasavateks aruteludeks.

Vabas õhus ja õhkkonnas toimuv Arvamusfestival on kõigile osalejatele tasuta. Kahe päeva jooksul oled osa aruteludest – võid olla nii arvamuse avaldaja kui ka kuulaja rollis. Festivalil osalevad vabaühendused, meediakanalid, ülikoolid, erakonnad, ettevõtjad, kultuuritegelased ja kõik kohale tulnud inimesed. Kahe päeva jooksul saad olla osa inspireerivatest aruteludest, tutvuda uute inimestega ning koguda innustust oma ettevõtmisteks.

Kui Sulle läheb korda, et kõlaks vaba ja vastutustundlik mõte, toeta meie projekti Hooandjas. Arvamusfestivalile panevad hooandjatega koos õla alla Avatud Eesti Fond, Paide linn, Järvamaa omavalitsused, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Swedbank ja Eesti Energia.

Loodame väga, et meil õnnestub toetajate abiga luua hubane festivaliala ning toota uudne aruteluala lahendus Arvamusfestivalile juba sel aastal. Kuna varjualuse projekt on ajamahukas ning vajab investeeringuid, siis arvestame ka võimalusega, et varjualune valmib alles 2016. aasta festivaliks.

Tänutäheks toetuse eest pakume igale hooandjale vastavalt toetussummale erinevaid kingitusi, mis on kõik Arvamusfestivaliga seotud: kõrvarõngad (sinised, mustad või valged), kikilips firmalt Sikikikilips (sinine või must), Stella Soomlaisi spetsiaalselt meie projekti jaoks loodud nahast käepaelad, Reet Ausi poolt Arvamusfestivalile disainitud T-särgid, piletid teatrilt NO99 ja nii edasi. Hooandjate kingitused saadame üle Eesti laiali SmartPOSTi abiga. Võtame Sinuga pärast projekti edukat lõppu ühendust, et leppida kokku, kuidas kingitused Sinuni toimetada.

Kolmas Arvamusfestival toimub 14.–15. augustil Paide Vallimäel. Ootame taas kõiki, kes soovivad arutleda Eesti inimestele ning ühiskonnale olulistel teemadel.

Lisateave:

arvamusfestival.ee
facebook.com/arvamusfestival
info@arvamusfestival.ee
 

Tuhat tänu, hea hooandja!

 

 

 
  • 219 backers
  • 5243.60€raised of 5000€ goal

Successful project

This project was funded on 10.Aug.2015