Barbari HooandjaUser's  Rockiklubi Barbar project in the category Music

Lugupeetud kaaskannatajad! Juhul, kui Teile läheb korda Eesti rock & metal muusika käekäik ning konkreetsemalt ühe aktiivseima Eesti rockiklubi saatus siis lugege edasi. Pöördumine toimub ainuisikulises vormis, kergelt kallutatuna selle maailma tumedast irooniast, vürtsitatuna püüdliku huumoriga.
 


 

Rockiklubi Barbar on enda 13-kuulise eksistentsi jooksul sinu vonklikule teele sattunud või mõttest läbi käinud juba vähemalt 66,6 korda. Kuradi äge on olnud! Sama mõtlevad veel pea 24 000 inimest ja üle 460 bändi, kes meie klubi selle aja jooksul väisanud on. Kuhu tüürib meie ühine laevuke? Ikka edasi! Reisu jätkamiseks palub Barbar sinu & kogukonna toetust.
 


 

MIKS MEIL TOETUST ON VAJA?

Barbar tegeleb Eesti "põrandaaluse" e. underground rock- & metalmuusika aktiivse toetamisega. Väljendub see iganädalaste ürituste & kontsertide korraldamise ning stiilipuhta olengukoha töös hoidmise näol (mida nii mõnigi on hakanud kutsuma enda "teiseks koduks"). Selleks, et seda sulle ka edaspidi pakkuda saaksime, on tarvis rahasüsti, hevisüsti, nimeta kuidas tahad – vaja on SINU toetust!

Tänu sinule suudame ka edaspidi pakkuda:

 • kõrge tasemega ürituste & kontsertide programmi
 • silmailu (tarvis on osta klubile päris enda valgusehnika)
 • kõrvailu (tarvis on uuendada helitehnikat)
 • kvaliteetsemat teenust (tarvis on parandada üleüldiseid olmetingimusi)
 • aja- ja asjakohase info kiiret levikut (sh tarvidust olla tähele pandud erinevatel väärt reklaamiplatvormidel)

MIS MA SELLE EEST SAAN?

Barbari igavese tänu, tulikuuma rockiklubi väärt programmiga & loomulikult nänni (leia paremalt)
 


 

KINGITUSTE KÄTTESAAMINE

Särgid ja VIP kliendikaardid saab kätte Rockiklubist Barbar peale projekti edukat lõppu ühe kuu jooksul (särkide ja kaartide valmistamise aeg; kaartide hüvesid saab hakata kasutama koheselt peale projekti edukat lõppu st. füüsilise kaardi olemasolu ei omanda enne selle valmimist tähtsust). Barbar Feast 2020 piletid ja tasuta pääsmed saab toetaja kätte vahetult peale projekti edukat lõppu, samuti Rockiklubist Barbar. Klubi lahtioleku ajad leia meie Facebooki lehelt. Juhul kui toetajal on kingitusele järele tulek võimatu, siis saame kingi ka postitada.

PROJEKTI LÕPP

Juhul kui täissummat kokku ei saa, on meil võimalus võtta nö etapivõite ehk siiski osa soovitud summast kätte saada. Etapid on järgnevad:

Tase "Hevisüst" (6666€) ehk algsumma

Aitäh! Hevisüst elujõulisesse programmi, olemasoleva helitehnika remonti, ventilatsiooni värskenduskuuri, olmetingimuste parandamisesse.

Tase "Saagu Valgus" (13000€)

Aitäh! Lisaks eelnevale päris enda lavavalgustuse soetamine.

Tase "Saagu Pimedus" (21000€) ehk täissumma

Aitäh! Eesmärk on saavutatud ja hingame tugevalt! Lisaks eelnevale saab Barbar endale ürituste reklaamimiseks ning toodete müügiks kõikvõimsa veebilehe, avab intiimsete akustiliste kontsertide, era- jm. ürituste korraldamiseks klubi alumise korruse ning värskendab inventari, et SINUL meie juures mõnus oleks.

Juhul kui summa koguneb suurem siis suunatakse see 100% Barbari (kontsertteenuse) edendamisesse! Juhime tähelepanu asjaolule, et Barbari kolimine uuele aadressile on võimalik variant kuna Rävala 8 (praegune asukoht) hoonet ootab lähiaastatel lammutus (täpne aeg on määramata ja oleneb Eesti majanduse käekäigust, bürokraatiast jne) - sellisel puhul suuname üleliigse raha just kolimisse ja uue koha avamisse. Juhul kui täissumma kokku saame või raha laekub enamgi veel on elu lill ja teeme osalejatele lisaks kõigele lubatule ülivinge kutsetega eriürituse, sissepääs tasuta.

Juhul kui eelnev ei olnud päris see, mida sa soovid, aga tahad siiski:

 • kuidagi Barbari tegemistesse panustada
 • korraldada Barbaris üritust
 • kohalikke rock & metal bände esinema kutsuda
 • teha Barbariga koostööd mõnel muul viisil

siis võta ühendust barbarestonia@gmail.com või helista 58518184 ja tule kohvile
 


 

Tootes ja lootes
Teie Barbar
 

 • 122 backers
 • 7730.49€raised of 6666€ goal

Successful project

This project was funded on 25.Jan.2020

Related projects

Ocean Districts new album recording and release on double vinyl

 • 73%raised
 • 2904€pledged
 • 12 days to go