Bombillaze kolmas kauamängiv CDUser's  Kill Kaare project in the category Music

Bombillaz on ansambel, mille muusikas saavad kokku nii Euroopa, Aasia, Ameerika kui Aafrika ja kõike seda serveeritakse maakeelses vürtsikas vormis. Meie loomingus võib leida nii reggaet, bhangrat, afrobeati kui ka kodumaisest pärimusest inspireeritud meloodiaid ja rütme. Bombillaze kontserdid on tuliselt temperamentsed etteasted ning ansambli laulutekstides peituv sõnum mõnus ja asjakohane kuulamine.

2007 aastal ilmunud debüütsingel "Raggamasta" ilmus justkui ere komeet muusikataevasse ja pälvis Raadio2 "Aasta demo" tiitli. Aastal 2010 anti välja esimene täispikk stuudioalbum "Uus Usk". Teise stuudioalbumiga "Maailm on pöörane" tuldi avalikkuse ette 2013 aasta märtsis ja ilmselt tänu sellele plaadile ja ohtratele kontsertidele paljudel kodumaistel festivalidel pälviti ka "Etnokulbi" eriauhind kui Raadio2 lemmik. Lisaks kodumaistele festivalidele on Bombillaz esinenud Lätis, Venemaal, Soomes ja palju tähelepanu on äratanud kaks vahvat kontserttuuri Indias.

2015 aastal korraldas ansambel Bombillaz koos Arengukoostöö Ümarlauaga kontserdi Nepali maavärinaohvrite toetuseks, millest võtsid osa paljud kodumaised tippartistid ning mille tulemusena ehitatakse Nepalis maavärinakindlaid maju. Põnevaks ja emotsionaalseks projektiks oli ka koostöö Käo Keskuse eriliste noortega.

Ansamblisse kuuluvad:

Kill Kaare (laul, rütmiinstrumendid)
Tõnis Leemets (kitarr)
Tanel Liiberg (basskitarr)
Arno Kalbus (trummid, tablad)
Kristjan Jõemägi (rütmiinstrumendid)

Oma kolmanda kauamängiva plaadi soovime anda välja käesoleva aasta maikuus. Et meie soov teostuks pöördume nüüd kõigi oma sõprade poole abipalvega: Palun andke meie projektile hoogu! Iga Teie poolt toetatud summa on meile suureks abiks.

Omalt poolt lubame, et Te ei pea meis pettuma. Me teeme vägeva plaadi. Teie heategu leiab koha meie südametes ning saab vääriliselt kingitustega tasutud. Kingitusi saame hakata jagama kohe pärast plaadi ilmumist. Bombillaz ei unusta oma sõpru mitte kunagi!

Rohkem infot meie kohta:

www.bombillaz.com

www.facebook.com/bombillaz

  • 115 backers
  • 4060.60€raised of 4000€ goal

Successful project

This project was funded on 11.May.2016