Catsleeper tuleb kapist välja – tooteesitlus Ülemiste keskusesUser's  Maiko Toompalu project in the category Design

OÜ Catsleeper on 2014. a. asutatud ettevõte, mille tegevusalaks on taaskasutatud papist lemmikloomapesade ja lemmikloomamajade valmistamine. Meie väike meeskond on suur lemmikloomade sõber, omame ka ise lemmiklooma ja teeme oma tööd armastusega!

Öeldakse, et oma silm on kuningas. Paraku oleme siiani pidanud oma toodete turundamisel piirduma suuremalt jaolt internetiga, sest kogu meie töö ja teenitud tulu on kulunud toodete kvaliteedi ja kasutusomaduste veel paremaks muutmisele. Paljud meie fännid on küsinud, et kas meie tooteid kusagil ka oma silmaga näha ja katsuda saab. Siiani ei ole meil olnud võimalik kogu oma tootevalikuga ennast eksponeerida ja sellest on väga kahju, sest ei tahaks oma fänne sellest võimalusest ilma jätta. Ühisrahastuse vahendid kasutame peamiselt esitlustarvete soetamiseks ja esitluspinna rendi tasumiseks. Planeerime esitluse pikkuseks ühe nädala Ülemiste keskuses - 1. detsembrist kuni 7. detsembrini. Juhul kui kogume planeeritust suurema summa, oleme valmis esitlust pikendama. Kogu Ülemiste keskuses teenitud tulust annetame 5% Pesaleidja varjupaigale.

Raha kulutame: 

  1. Esitluspinna rent Ülemiste keskuses
  2. Taaskasutatud paberist visiitkaardid
  3. Roll-up stend
  4. Esitluslett
  5. Hooandjate tänamine
  6. Hooandja teenustasu
 
Juhul kui meie Hooandja projekt osutub edukaks, on meil head eeldused taodelda ka EAS alustava ettevõtja toetust (vajalik on 20% omafinantseering) ja alustada aktiivset müüki Eestist väljaspoole. Kõik see võimaldaks meil senisest veel paremini oma klientide soove ja  vajadusi täita, toota senisest veel kvaliteetsemalt ja toodete valikut mitmekesistada. Meil on veel nii mõnedki head ideed, mis hetkel riiulil oma aega ootavad! See väike esitlus oleks meie jaoks tõeline Hooandja!
 
Iga annetaja saab annetatud summa eest krediiti meie e-poes, kuid suurim auhind meie hooandjatele on videos nähtav kassimaja, milliseid valmib ainult üks. Kassimajas on kaks korrust mis on omavahel ühenduses maja sisse ehitatud auguga. Seinad on eriti paksud ja vastupidavad. Maja loosime välja kõigi hooandjate vahel esitluse viimasel päeval Ülemiste keskuses. Loosimine salvestatakse videole ja videot saab hiljem näha catsleeperi Facebooki kontol. Peaauhinna toimetame ise võitjani. Lisaks sellele korraldame kõigile Hooandjatele tänuõhtu Nurri kassikohvikus, Tallinnas. Tänuõhtul on kõigile Hooandjatele kohvikusse tasuta sissepääs, soe kohvi või tee ning üllatus!
 

 

  • 26 backers
  • 665€raised of 2000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 16.Nov.2015