Siiri Sisask CD "Kõik tuleb tagasi"User's  Keegi Kauge project in the category Music

Tere!

Et oma projekti tutvustada, sooviksin alustuseks tänada kõiki häid toetajaid, kes minu eelmise plaadi "Kuristi kohal" (2016) - Uku Masingu luulele loodud laulud - ilmumisele kaasa aitasid, suurimad tänud ka Hooandjale!

Seekordsel plaadil "Kõik tuleb tagasi" saavad kõlama valdavalt minu enda tekstidele loodud laulud. Samas kindlasti ei tahaks ma jätta välja ka E. Enno, J. Liivi, A. Haava, I. Vananurme jt luuletusele loodud muusikat. Valitud koosluse ühiseks nimetajaks võiks pidada kulgemist, erksat ent rahulikku kõndi läbi aja ja mõtiskluste. Koostöös suurepäraste muusikutega loodame sellest plaadist kuulajale, mida Juhan Liivgi ühes oma luuletuses nii tabavalt on öelnud: "Mis lõid sa selle tule süles, see tõstab sind ja teisi üles!"

Ma tahaksin kindlasti oma elus anda välja veel kaks plaati. Üks neist on käesolev CD "Kõik tuleb tagasi" ja teisena tahaksin ehk juba järgmisel aastal üllitada ka jätkuplaadi Uku Masingu luulele loodud uuemate lauludega. Loodan, et õnnestun ning et ka publikule need laulud head muusikalist elamust pakuvad.

Olen siiralt tänulik iga toetuse eest.

Tervitustega!

Siiri