Perekohviku Croissant avamine Kohtla-Järvel!User's  OÜ Kodune Sarvesai project in the category Söök ja jook

Tere!

Minu nimi on Oksana.

Olen professionaalne pagar ja kogenud juht. Mulle meeldib erinevaid maiustusi kokata ja mis on kõige tähtsam, näha rahulolevaid ja õnnelikke inimeste nägusid, kui nad mu maiustusi söövad! 

Kaks aastat tagasi kolis meie pere Ukrainast Kohtla-Järvele ja me tahaksime siia elama jääda. Aga mitte lihtsalt elama, vaid olema kasulik, olema osa sellest, mis muudab Ida-Virumaa linna mainet paremaks ja annab elanikele positiivseid emotsioone!

Otsustasime avada perekohvik-kondiitriäri "Croissant", sest Kohtla-Järvel on puudu kohti, kus mõnusas õhkkonnas võiks hommikusööki, lõunat ja õhtusööki süüa, sülearvutiga töötada või kohtumist korraldada.Sortimendi mitmekesisus

Meie sortimenti hakkavad kuuluma suured, krõbedad ja aromaatsed croissandid. Täidame neid vanillikreemi, šokolaadi, värskete puuviljade ning liha-, kala- ja juurviljatäidistega. Samuti saab maitsta erinevaid kooke, pirukaid ja õrna focacciat. 

Meelelahutused lastele

Suheldes linna elanikega sain teada, et paljud inimesed vajavad sellist kohvikut, kus oleks võrdselt maitsev, huvitav ja mugav nii täiskasvanutele kui ka nende lastele. Saan sellest soovist hästi aru, sest olen ise kolme toreda tüdruku ema.

Soovime kohvikus luua erilist ruumi, kus lapsed saavad mängida, joonistada, tegeleda loominguliste tegevustega, samal ajal kui vanemad rahulikult joovad kohvi, suhtlevad ja lihtsalt jälgivad oma õnnelikke lapsi.

Idee elluviimiseks peame ostma lastenurgamööblit, mänguasju, lauamänge, värviraamatuid ja pliiatseid.

Vaadake, millist lasteruumi tahaksime kujundada meie kohvikus (pildid on illustratiivsed).
 


 

Interjööri kontseptsioon

Kogu meie pere tegeleb kohviku remondi ja sisekujundusega. Püüame väga urbanistliku metallhoone (aadressil Järveküla 79a) teisendada kaunisse oaasi, milles on palju rohelust, valgust ja lõputut armastust. Seda on ju puudu meie kiires tänapäevaelus! Aga kui lisada värskete küpsetiste võlulõhn ja kujutlematu maitse, sünnib ideaalne koht lõõgastumiseks. 

Meil on juba palju tehtud. Allpool on ainult paar näidet!
 

 

Lisaks on meil juba olemas mõned mööbliesemed, taimed ja sisekujunduse elemendid aga vajame lisaks toole, laudu ja mitu diivanit.

Olen välja töötanud äriplaani ja see on juba heaks kiidetud Eesti Töötukassa poolt, mis eraldas mulle ettevõtluse alustamise toetuse. Lisaks osalesin Ukrainast pärit naisettevõtjate jaoks korraldatud programmis. Programmi korraldajad olid Eesti Pagulasabi ja Garage48. Sain viie võitja sekka ja samuti sain grandi äri arenduseks.

Kasutame neid toetusi köögi seadmestamiseks ja osa mööbli ostuks. Omavahendite kulul juba teeme köögi seinte püstitamist ja kogu kohviku ruumide remonti. Kahjuks, ei jätku meil raha saali varustamiseks ja kujundamiseks.

Remont on juba peaaegu lõpetatud. Grantide abil soetatud seadmed on juba teel meie juurde. 

Kohviku avamine on plaanitud 2023.a juuni lõpuks, kuigi selleks ajaks on meil ainult 3 lauda. 
 

Vajalik abi

Lisalaudade, toolide ja diivanite ostmiseks vajame 2400 eurot.

Lasteruumi korraldamiseks vajame 2500 eurot.

Hea külmvitriini ostmiseks vajame 2000 eurot.

Oleme igaühe abi eest väga tänulikud ja vastutasuks pakume maitsvaid kingitusi, meistriklasse ja allahindlusi kohviku külastamiseks.

Teeme koos uue kontseptsiooniga kohviku lahti ja teeme Kohtla-Järve atraktiivsemaks lastega perede jaoks! 


 

Jälgige meie uudiseid Instagramis ja Facebookis.

Lisaks lugege artikleid ja vaadake saadet meist:

  • 179 supporters
  • 4926€raised of 4900€ goal

Successful project

This project was funded on 08.Aug.2023