Digitaalne jutupliiats: “Lotte loodusmäng”User's  Laura Päit project in the category Education

Kallid toetajad!

Alates homsest (24.11) meile hoogu andnud toetajatele ei saa me lubada jōuluks kohale toimetamist. Teie pakid jõuavad uue aasta alguses! Suured tänud toetuse eest!

Kuula ja mängi digitaalse jutupliiatsiga Eestimaa teemalist “Lotte loodusmängu”!

Head hooandjad!

Kas teie laps kulutab liiga palju aega teleka ja arvuti ees?

Teile valmistab muret, et lapse mängud ei toeta kooliks ettevalmistamist?

Olete ajahädas ning otsite võimalusi lapse iseseisvaks arenguks?

Digitaalne jutupliiats toob lapsed raamatute juurde tagasi. Jutupliiatsi abil helindatud raamatutest, pilt-ja mängukaartidelt ning lauamängudelt teadmiste omandamine on lapsele uskumatult lõbus ja huvitav!

Stardikomplekti kingituses on kaasas kõik mänguks vajalik - digitaalne jutupliiats, mängukaardid ja täring!


Mis on “Lotte loodusmäng”?

Hooandja projekti raames toome teieni Lotte Eestimaa loodusteemalise mahuka interaktiivse kaardimängu,  mis sobib uute ja huvitavate teadmiste kogumiseks nii väikestele kui ka suurtele.

Digitaalne jutupliiats võimaldab helindatud mängukaartidelt kuulata Lotte häälega põnevaid küsimusi ja onu Klausi lahedaid vastuseid. Mängu 864 küsimust ja sama palju vastuseid aitavad tutvuda Eesti elurikkuse, maastike ja keskkonnasõbraliku eluviisiga, samuti inimese tööde ja tegevustega looduses. Mäng on interaktiivne ja põnev! Kaartidest jagub nuputamist pikaks ajaks.

Helindatud mängukaardid jagunevad kuue teema vahel:

·         Veekogud (sinine)

·         Metsad (roheline)

·         Põllud ja aiad (kollane)

·         Niidud (lilla)

·         Märgalad (pruun)

·         Inimene ja loodus (punane)

 

Kuidas mängida?

Iga teema kohta on 12 mängukaarti, igal kaardil kuus pilti Eestimaa loodusest. Digitaalse jutupliiatsiga kaardil osutades saab mängija kuulata piltidega seotud küsimusi, pakkuda vastuseid ning tuvastada õige vastuse. Igal mängukaardil on kuus kergemat ja kuus raskemat küsimust ning vastust. Küsimuste-vastuste raskusastet saab jutupliiatsiga vahetada.

Digitaalse jutupliiatsi ja Lotte mängukaartide abil saab laps Eestimaa loodust nii iseseisvalt kui ka koos sõpradega tundma õppida.

Milleks toetus?

Hooandja toetuse kasutame Lotte helindatud mängukaartide tootmiseks. Me loodame koguda toetussumma, et alustada põnevate, interaktiivsete ja haridust toetavate trükiste tootmist. Toetajad saavad endale toredad ja õpetlikud interaktiivsed mängukaartid, mida kogu perega mängida!

Lotte loodusmäng või mängukaardid jõuavad toetajateni hiljemalt 2 kuu jooksul pärast Hooandja projekti lõppu.

Jutupliiats on investeering

Lotte helindatud mängukaardid ehk “Lotte loodusmäng” on esimene DILESY kirjastuselt jaeturule jõudev toode laste haridust ja keeleõpet toetavate trükiste nimekirjas, mida saab kuulata-mängida jutupliiatsi abil.

Edaspidiseks on kavandatud uute helindatud trükiste regulaarne ilmumine.

Ettevalmistamisel on näiteks Jänku-Jussi tähe- ja numbriraamatud, samuti uus 12 õppematerjalist koosnev raamatute sari, mis toetab laste arengut valdkondades nagu mina ja keskkond, keel ja kõne, matemaatika ning sotsiaalsed oskused.

Tagamaks raamatute-mängude kõrge kvaliteediga hariduslikku taset, osalevad sisuloomes kvalifitseeritud õppemetoodikud, samuti oleme alustanud koostööd Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskusega.

Kõiki uusi trükiseid saab kuulata-mängida algselt soetatud jutupliiatsiga. Jälgi meie uudiseid ja tegemisi Facebooki lehelt ja kodulehelt dilesy.com