Duo ObSolute debüütplaadi väljaandmine ja kontserttuurUser's  Riivo Kallasmaa project in the category Music

Duo ObSolute on kahest muusikust koosnev ansambel: Riivo Kallasmaa (Oboe) ja Jaanika Kuusik (Sopran), kelle kokkukõla on kirjeldatud kui maagilist sulamit vokaalsetest võimetest ja instrumentaalsest virtuoossusest. Selline muusikaline kooslus on ülimalt haruldane ning repertuaaris leidub nii inglise-, ladina-, kui ka eestikeelseid palasid. Videos kõlas Riho Esko Maimetsa seade rahvakoraalile "Ma tänan Sind".

Peale viite tegutsemisaastat oleme jõudnud oma debüütplaadi väljaandmiseni, mille ilmumist saad Sina, hea hooandja, toetada!
 


Foto: Kaupo Kikkas
 

Meie siinne projekt on jagatud kolme etappi. Esimese 1000 euro täitudes saame välja anda plaadi CD kujul, teise eesmärgi 4000 eurot täitudes saame albumi välja anda ka vinüülplaadi kujul ja lõpuks 9000 euro täitudes saame korraldada kevad-suvise kontserttuuri Eesti kaunites kohtades. Oleme elevil, et saame peagi oma muusikat Teiega jagada ja seetõttu ootame kontserttuuri väga.

 


 

Plaadi kaanefoto on teinud Pirjo Kullerkupp - meie kallis sõber, kes oli ansambli asutamise juures ning kelle panusel said ka mitmed kontserdid hingepuudutava visuaali. Foto tegi ta lennuki aknast, kui oli teel ravile Saksamaale. Pühendamegi oma debüütalbumi Pirjo mälestusele.

Aita meil välja anda uus album "O vis Aeternitatis", milles on nii kevadist helgust, suvist kergust, sügisest mõtlikkust kui ka talvist kargust – siis on Sul igal aastajal midagi sobilikku kuulata!

SIIT leiad esimese helinäite albumile "O vis Aeternitatis".

Suured tänud hoogu andmast ja kohtume peagi!

Jaanika ja Riivo

Meie tegemisi saab jälgida SIIN.
 


*Autogrammistatud plaate saab ette tellida vaid läbi Hooandja keskkonna. Vinüülplaadid on limiteeritud tiraažile 200 ja nummerdatud- need valmivad suveks 2023.

*Plaatide kohaletoimetuse detailid lepime kokku koheselt projekti lõppedes ning personaalsed kutsed kontserdite toimumise kavaga saadame toetajatele meilitsi. Sobiva kontserdi saab toetaja kavast ise valida.

Related projects

The Hi-Flyin' Combo 7" vinyl EP release

  • 27%raised
  • 320€pledged
  • 5 days to go

Ikevald's album "Modern Mythology"

  • 47%raised
  • 1653€pledged
  • 32 days to go

Horror Dance Squad new album

  • 13%raised
  • 450€pledged
  • 35 days to go