Eesti esimene bobikoondis taliolümpialeUser's  Hardi Link project in the category Sport

Kindlasti on suur osa eestlasi näinud tõsielu sündmustel põhinevat filmi „Libe Liug“, kus neli noort Jamaika atleeti tahavad teha oma unistuse teoks ja võtta osa Calgary taliolümpiamängudest ning loovad oma kodumaa esimese bobimeeskonna. 
 
Meil on siin väikses Eestis samasugune unistus ja koos Teie abiga loodame selle realiseerida 2018. aasta Lõuna-Korea taliolümpiaks. Selle suure eesmärgi nimel teevad 5 tugevat Eesti meest rasket ning spetsiifilist trenni. 

 
Kaks 21-aastast jalgpalli taustaga noormeest Keilast, Hardi Link ning Kaspar Oll, on eluaegsed parimad sõbrad ning läbinud koos nii kooli- kui ka trenniteekonna. Nad on kolmekordsed Eesti noorteklasside meistrid ning ühekordsed hõbedad jalgpallis.
 
24-aastane Harri Olak Tartust, kes on tegelenud 7 aastat jõutõstmisega. Ta on kahekordne EM-i pronks ning 15-kordne Eesti meister. Lisaks on ta uuendanud 28 korda Eesti rekordeid.
 
25-aastased Märt Lellsaar Türilt ja Indrek Hopfeldt Tartust. Märt on tegelenud võrkpalliga ning Indrek judoga. Märt on 2009. aasta U-20 Eesti meister, Indrek on 2013 aasta Eesti meister ning 8-kordne täiskasvanute medalist.
 
Kui leiame piisavalt toetust, kaasame ka naisatleedid.
 


Sellel hooajal on plaanis osaleda neljal Euroopa Karikavõistluste etapil:
 
12.12-18.12 Altenberg, Saksamaa
8.-15. jaanuar St. Moritz, Šveits
22.-26. jaanuar Winterberg, Saksamaa

Lisaks veel juuniorite maailmameistrivõistlused:
27.-29. jaanuar Winterberg, Saksamaa

Hooandjate toetus läheb 2016/2017 hooaja võistluste osaliseks katteks. Meid toetavad Eesti Olümpiakomitee, Spordiennustusportaal PAF ning Colonna Kinnisvara.
 
Jälgige meie tegevusi Facebookis