Eesti väikseim festival RuhnuRahu 2021User's  Martin Aadamsoo project in the category Events

TÄHELEPANU, KAMPAANIA UUENDUS! Eesti kõige väiksema festivali RuhnuRahu laevapiletid Pärnust ja Munalaiust on välja müüdud. Aitäh kõigile toetajatele! Festivalile saab veel tulla läbi Roomassaare sadama Saaremaal. Palun toeta meid jätkuvalt, kõik kogunenud toetused maksame otse meie artistidele honoraridena. 


RuhnuRahu on Eesti väikseim kultuurifestival ainult sõbralikele inimestele. Sel aastal toimetame 20-22 augustil ja ainult saja vana ja uue sõbraga. RuhnuRahu toimub seitsmendat korda ja ära see ei jää - kriisipiirangud meid ei sega, oleme selleks liiga väikesed ja liiga värskes õhus Eesti eraldatuimas paigas. Kui oled täiesti tüdinud virtuaalsest elust ja tahad kohtuda sõpradega, siis RuhnuRahu on selle suve kõige mõistlikum valik. Toeta meid palun!
 


 

RuhnuRahu toob tibatillukese publikuni Eesti parimat kraami. Sel korral Jarek Kasari, aasta nais- ja popartisti Anetti, uue tulija Rubundi, Joosep Matjuse uue dokfilmiga Mehis Heinsaarest, Liisi Voolaiu funk/soul sadamaseti, Ylge Peo, Ruhnu Rahutuuri, küla laada jututubadega ja mis kõik veel.
 


 

RuhnuRahu varasemaid kavasid on ehtinud terve trobikond meie parimaid: Vaiko Eplik, Kadri Voorand ja Mihkel Mälgand, Mari Jürjens, OOPUS, Mick Pedaja, Curly Strings, Kosmikud, Mari Kalkun, Puuluup, Tintura, Efterklang, Aparaat, Lu:k, Riffarrica, Kaisa Ling Thing, Tuulikki Bartosik, VAT Teater ja Kinoteater, Lauri Saatpalu ja Peeter Rebane, TITOKS, Karoliina Kreintaal ja Merike Paberits, Ivo Posti ja Kristo Käo, Drummie & Orav, Don Erikson, kunstnikud Peeter Laurits, August Künnapu, Aarne Maasik, Heiki Leis ja Mihkel Ilus, filmitegijad Veiko Õunpuu, Jaanis Valk, Marianne Kõrver, Heilika Pikkov ja palju teisi.
 


 

Ruhnu on Eesti kõige eraldatum paik ja sellel festivali korraldamine on pehmelt öeldes keeruline. Väikese ja tihti rikkis laevaga tuleb kohale tuua esinejad, publik ja tehnika. Tagasi ka. Sinu toetus on eluliselt vajalik, et saaksime seda teha. Ja kunagi astud ehk ise läbi, kui laevakohti jätkub?