Eestlane maailmarekordit purustama!User's  Merily Taras project in the category Sport

Head inimesed!

Mina olen Tõnis Paalme ning olen rulluisutamisega tegelenud juba umbes 20 aastat. See on minu kirg ja armastus, kogu mu elu keerleb selle ümber. Tunnen end rulluisutades palju mugavamalt ja vabamalt kui kõndides või joostes. Seetõttu tunnen, et on õige aeg ette võtta maailmarekord tagurpidi rulluisutamises ning see üle lüüa!
 


 

Olen Rulluisukooli eestvedaja ja peatreener ning see on üks kõige olulisemaid aspekte mu elus - anda edasi oma teadmisi rulluisutamisest, tekitada nii väikestes kui suurtes rulluisuhakatistes motivatsioon rullitamist sügavuti õppida ning näha oma õpilasi kasvamas ja arenemas nii rulluisutajatena kui inimestena. Sest rulluisutamine - see on suures osas lihtsalt enda hirmude ületamine! Tihtipeale takistavad rulluisutrennis inimesi hakkama saamast tavalised igapäevased hirmud, mis neid ka üldiselt elus tagasi hoiavad. Hirm selle ees, mis teised arvavad, hirm (läbi) kukkuda, hirm avaneda uutele võimalustele… Rulluisutrennis teen ma omalt poolt kõik, et olla toeks inimestele hirmude ületamisel ning loodan, et selline eluviis ja mõttemaailm aitavad neid ka argielus.
 


 

Seda peetakse normaalseks, et inimene suudab kõndida või joosta selg ees kui seda peaks vaja olema. Tehakse ka tagurpidi jooksu ja kiirkõnni maailmarekordeid. Täpselt samamoodi on ka rulluisutamise juures oluline tagurpidi sõitmine, kui on soov sellel alal olla oskuslik ja meisterlik. Ma ütleks, et rulluisutamise puhul on tagurpidi liikumise oskus isegi olulisem kui kõndimisel või jooksmisel. Vähemalt siis, kui tegemist on Rulluisukooli peatreeneriga. ;)

Tagurpidi rulluisutamise maailmarekordist olen unistanud juba aastaid, kuid üksinda ei oleks ma selleni ilmselt kunagi jõudnud. Esiteks on see väga kulukas ja ajamahukas ettevõtmine, teiseks ei pidanud ma enda oskuseid ja kiirust nii tähtsaks, et need oleks väärt nii palju vaeva ja ressursse. Kuid mu sõbrad, lähedased ja mu võrratu tiim motiveerisid mind seda teekonda siiski ette võtma.
 


 

Praegune maailmarekord on tehtud ühe poolaka (Tomasz Kwiecien) poolt ning tema aeg oli 1:39:59. Minu kõige kiirem maratoni aeg tagurpidi rullitades on 1:23:00.

Otsustasime rekordi löömiseks minna tagasi kohta, kust tagurpidi rulluisutamise maailmarekord alguse sai - Berliini maratonile. Berliini maraton korraldab maailma suurimat rulluisumaratoni ning samas ei ole see ka Eestist liiga kaugel. Seega maailmarekordi löömiseks igati hea koht ning vääriline üritus. Sel aastal on Berliini rulluisumaraton 28. septembril.

Rohkem Berliini maratonist SIIT.
 


 

Kui tunned, et soovid ka minu unistusele kaasa aidata, siis oled oodatud panustama! :)

Sinu panuse iga sent on meie jaoks ülimalt väärtuslik. Seda kasutame, et tasuda

  • Guinnessi nõutavad taotluse- ja rekordi registreerimiskulud;
  • lennupiletite ja ööbimise eest Berliinis;
  • kombe kujunduse ja õmblemise eest.
     

KINGITUSTEST LÄHEMALT:

Kingitused väljastame tõenäoliselt oktoobris, kui oleme tiimiga Berliinist juba tagasi ning rekord käes! Kutsume teid oma väiksesse ja kodusesse värskelt avatud garaaz-rulluisupoodi, et tooted kätte saada. Kui on soovi, saab kingitusi kätte saada ka Rulluisukooli treeningitel, kuid arvestada tuleb sellega, et rühmatreeningud ja koolitused toimuvad maist septembrini. Personaalseid koolitusi saame teha ka hooajaväliselt.

Kui eelnevad lahendused kingi saamiseks ei sobi, siis saadame teile kingi Omniva või Smartpostiga.

Rulluisukooli poolt oleme välja pannud pääsmeid koolitustele ja workshoppidele, 5x kaarte ja personaalseid koolitusi. Neid kõiki saab lunastada kuni 2020. aasta rulluisuhooaja lõpuni. Lisaks oleme planeerinud igale toetajale foto Tõnisest koos autogrammiga, väiksematele toetajatele veidi pisema, suurematele toetajatele suurema! :)

Rulluisukooli koduleht: rulluisukool.ee

Meie ägedad toetajad Powerslide, CocoActive ja Pulsaar on samuti välja pannud toredaid kingitusi. Powerslide on pannud välja T-särgid ja ühed tippklassi rulluisud väärtusega kuni 500€. CocoActive varustab meie toetajaid imehea naturaalse kookosveega ning Pulsaar pani välja tervislikud ja maitsvad batoonid. Räägime neist veidi lähemalt.

Powerslide rulluisufirma loodi 1994. aastal pidades silmas ainult üht missiooni: kõrgkvaliteetsed tooted igat tüüpi rulluisutajale. Powerslide võimaldab rulluisutajatel üle maailma uisutada kiiremini, hüpata kõrgemale ning murda välja raamidest. Powerslide'i armastus spordi vastu, innovaatiline maailmavaade, terasus detailide suhtes ning igavene pürgimine kvaliteedi parendamiseks peegelduvad igas nende tootes.

Powerslide'i koduleht: powerslide.com
 


 

CocoActive kookosvesi ehk kookospähkli mahl on 20-päevase kookospähkli seest pärit mineraalirikas, säilitusainete vaba looduslik toode, mille naturaalsed isotoonilised omadused on sõbralikud kõigile tarbijatele - nii noortele kui vanadele, nii meestele kui naistele.

CocoActive kookosvee valmistamiseks kasutatakse patenteeritud Tetra Aseptic UHT filtreerimise ja kiirpastöriseerimise meetodit, mille käigus ei vähene oluliselt tema toiteväärtus.

CocoActive koduleht: cocoactivedrinks.com
 


 

Pulsaar on Premium klassi toodete sari, mida eristab naturaalsus, kvaliteet, suurepärane maitse ja konkurentsivõimeline hind! Märksõnad: gluteenivaba, vegan, palmiõli vaba, GMO vaba, ei sisalda kunstlikke värvaineid.

Pulsaari tooted on mõeldud kiire elustiiliga inimestele ning tervise- ja kehateadlikele sportlastele, samuti kõigile teistele, kes peavad keskenduma, selgelt mõtlema ning vajavad palju energiat.

Kaasaegne elu on nõudlik ja kiire ning just seepärast oleme olemas: soovime olla liitlaseks kõigile trennitegijatele, kellel on kiire elutempo, hulganisti väljakutseid, riske ja võimalusi. Meie saavutustele ja eesmärkidele suunatud tooted on just nende jaoks.

Pulsaari koduleht: bepulsaar.ee


 

  • 77 backers
  • 3555€raised of 3400€ goal

Successful project

This project was funded on 20.Sep.2019

Related projects

Let's bring the riding simulator to Estonia!

  • 7%raised
  • 1840€pledged
  • 12 days to go