"Elu kaubikus – ideest teostuseni" raamatu väljaandmineUser's  Raul Tiit project in the category Print

Armsad hooandjad!

Kutsume teid kõiki üles andma meie raamatu väljaandmise projektile hoogu. Kuna viibime endiselt reisil ja raamatu väljaandmisega seonduvad kulud on päris suured, siis vajame selle teostamiseks Teie abi.

Kogudes kokku 2500€ = 100% anname välja eestikeelse raamatu paberkujul.

Kogudes kokku 5000€ = 200% anname lisaks eestikeelsele raamatule välja ka ingliskeelse e-raamatu.
 


 

Kes me oleme ja mida me teeme?

Oleme kaks Pärnust pärit noort Raul(26) ja Kaie(24), kes seiklevad mööda Euroopat alates eelmise aasta detsembrist. Meie ettevõtmise teeb eriliseks see, et oleme ringi reisimas kaubikuga, millesse ehitasime ise elamise. Selline idee tekkis meil juba 2014. aastal, kui avastasime ühe Suurbritanniast pärit noormehe blogi, kelle ettevõtmine meid väga sümpatiseeris. Tegemist oli 27-aastase noormehega, kes lahkus palgatöölt, ostis vana roostes kaubiku ja ehitas sinna ise uue ja hubase elamise. Kahjuks jäi idee sel hetkel vaid pelgalt unistuseks ja reaalse otsuseni jõudsime alles 2017 aasta kevadel, kui olime leidnud endale sobiva kaubiku. Kaubiku otsimine võttis pikalt aega, kuna me ei tahtnud tavalist kaubikut vaid otsisime midagi unikaalset ja retrohõngulist. Meie südamed võitis 1991. aasta Volkswagen Transporter 3, millele teostasime täieliku kapitaalremondi. Varustasime oma kaubiku päikesepaneeli, kraanist voolava vee, külmiku, markiisi, jalgrattahoidiku ja muu vajaminevaga. Tahtsime oma reisist võtta 100% ja seetõttu otsustasime, et kumbki meist reisil olles palgatööle ei asu. Pärast pikka tööd ja vaeva, saavutasime oma eesmärgi ja alustasime oma teekonda 16. detsembril 2018.

Meie reisiseiklusi saab jälgida meie Instagrami lehelt.
 


 

Miks raamat ja millest see räägib?

Reisiks ettevalmistumisel otsisime infot kaubikuelu kohta. Leidsime erinevaid ingliskeelseid infoallikaid, kuid väga vähe eestikeelseid materjale. Seetõttu tekkis meil idee koostada eestikeelne käsiraamat kaubikuelust, milles võtame kokku kogu protsessi ideest teostuseni. Räägime enda seiklustest ja anname põhjaliku ülevaate kaubikuelu olemusest. Lisaks jagame kasulikke nippe ja näpunäiteid erinevatel reisiteemadel. Raamatu eesmärgiks on tutvustada Eesti inimestele kaubikuelu olemust ja anda inspiratisooni meie reisi näol. Raamat ei ole mõeldud ainult neile, kes plaanivad kaubikusse elama asuda, vaid sealt leiab vahvat ja kasulikku lugemist igaüks. Meie projektile loob lisaväärtuse see, et toetame iga raamatu müügi pealt 1 euroga Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskust. Vabandame, et kasutasime videos Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskuse endist nime Pärnu Lasteküla.
 


 

Auhinnad

Raamatu ilmumisaeg on hiljemalt novembri keskpaik. Pärast raamatu trükki saadame hooandjatele auhinnad välja.

  • Hispaania sangria – tegemist on traditsioonilise Hispaaniast pärit alkohoolse joogiga, mida valmistatakse valgest või punasest veinist. Meie poolt pakutav kingitus on 7% alkoholi sisaldusega ja 1,5L punane puuvilja sangria.
  • Itaalia käsitöö makaronid – tegemist on Itaaliast Garda järve äärest soetatud mitmevärviliste südamekujuliste makaronidega.
  • Itaalia käsitöö maitseainete komplekt – tegemist on Itaaliast Garda järve äärest soetatud maitseainete komplektiga. Komplekt sisaldab endas kolme erinevat maitseainet.

Eeltoodud kingitused saavad kohale toodud Hispaaniast ja Itaaliast meie enda kaubikuga.

  • 85 backers
  • 2515€raised of 2500€ goal

Successful project

This project was funded on 10.Oct.2019

Related projects

Amanda and the virus

  • 10%raised
  • 310€pledged
  • 24 days to go