E.T.A. Tantsukooli 8. lennu lõpulavastuse lavaletoomineUser's  SA Eesti Tantsuagentuur project in the category Theatre

E.T.A. Tantsukool on andnud mitmekülgset tantsuharidust igas vanuses noortele juba 15 aastat. Selle ajaga oleme teele saatnud seitsme lennu jagu noori tantsijaid ning nüüd on lõpuspurti tegemas juba meie kaheksas lend. See on pisut erakordne ka, sest selle kaheksanda lennu kaheksa tantsijat soovivad nüüd tänada oma õpetajaid ja toetajaid ning astuda üles lavastusega „Circula“.

„Circula“ on füüsiline kirjeldus meie kaheksanda lennu kaheksa tantsija kolmeaastasest rännakust E.T.A. Tantsukoolis. Näitame, milline on olnud noorte füüsiline-vaimne areng, kuidas nad koos toimetavad, mida koosveedetud aastad neile on andnud ja mida neilt võtnud ning kuhu edasi? Tegemist on sõpradevahelise looga kus ka vaataja saab visuaalselt nauditava terviku osaliseks. Samuti annab lavastus vabaduse kõrvale luua ka oma narratiiv. Lavastusprotsessil hoiavad silma peal Rauno Zubko ja Ando Naulainen.

Kõik see toimub 31. mail algusega kell 18.00 Salme Kultuurikeskuses E.T.A. Tantsukooli kevadkontserdil.

Pühendame oma sünnipäevahõngulise kontserdi meie kaheksanda lennu kaheksale tegelasele:
Merit Aamisepp, Camilla Saar, Karmen Kaarlõp, Marta Marita Lauri, Kertu-Johanna Jõeste, Johhan Rosenberg, Kristiina Värs, Kristin Nurk.

Soovime tuua lavale lõpetajate lavastuse ja pidada pisikene sünnipäevapidu, mida need lapsed ja noored väärivad.