ETA Tantsukooli X lennu lõpulavastusUser's  SA Eesti Tantsuagentuur project in the category Event

14 noort ambitsioonikat tantsijat ETA Tantsukoolist soovivad kevadel lavale tuua oma esimese koos tehtud tantsulavastuse. 
 
Lavastusega soovitakse kokku võtta kursuse seitsme-aastane kujunemine ning luua tulem, mis peegeldaks kursuse kujunenud olemust, kasutades tantsijate tehnilisi oskusi kui ka tuua esile nende leidlikud ideed ning lahendused koomilises võtmes. Ehk et loomisprotsessi teema avamise üheks meetodiks on kirjutamine - ideelised ajurünnakud ja mõtete vahetus uurimuse teemal. Liikumise ja stseenide loomine toimub nii improvisatsiooni kui ka tehniliste liikumisjadade kaudu.
 
Koreograaf Julia Koneva eestvedamisel valmib just selline lavastus, mis noortele meeldib, korda läheb ja milles peegeldub neliteist erilist ja omanäolist tegelast, kelle energia võib nakatada ka teisi.
 
Lavastuses tantsivad: Anett Pärna, Aune Tenslind, Birgita Siim, Brita-Liis Tui, Celine-Cathy Raaga, Eliise Pauklin, Elisabet Priidel, Janette Norkko, Karoliina Voldek, Marko Reitalu, Maryn-Liis Rüütelmaa, Reti Ann Niimann, Susan-Brit Nõgene, Teele-Riin Kodar.
 
Lavastusega soovivad lõpetajad teha suure kummarduse oma sõpradele ja kaasaelajatele.
 
Kogutud raha läheb lavastuse väljatoomiseks, sh tehniliste lahenduste, rekvisiitide ja kostüümide tarbeks.
 
X lennu lõpulavastuse esietendus toimub 24. aprillil algusega kell 18 Salme Kultuurikeskuses.