Etendus Alice ImedemaalUser's  Free Flow Studio project in the category Theatre

Tere tulemast imedemaale!

 
Free Flow Studio, mis on 5ndat aastat alustav huvitegevuste stuudio korraldab 2013 oktoobris 4 etendust nimega „Alice imedemaal“.

See on koht, kus juhtuda võib kõike. Etendus „Alice imedemaa“ koondab nii tantsimise, laulmise kui ka näitlemise ja moodustab suurepärase terviku väga suurele sihtgrupile. Esilinastus toimus 16. juuni 2013. 200-kohaline saal oli otsast otsani täis, vaatamas käisid nii sõbrad, tuttavad, pered, lavastajad ja lihtsalt huvilised. Ja kuna tekkis nõudlus lisaetenduste järgi, siis kordusetendused parandatud ja täiustatud versioonina toimuvad oktoobris 2013. Tegemist on kogupere üritusega, kuid seekord keskendume eriti kooli- ja lasteaia lastele. Lapsed oskavad hinnata, tõlgendada ja vaimustuda teistsugusel tasemel ning soovime neil juba varakult panna lavakunstist silmad põlema.

Kogu korraldus on meie endi tantsijate ja koreograafide vabatahtlik töö. Tahame, et tantsijad saaksid kogeda korraldamise ärevust, saada esinemise kogemust ja loomisega kaasnevat rõõmu, põnevust, pinget ning armastust. Ja, mis võib olla kõige tähtsam, ka ampsu täiesti teistsugusest maailmavaatest, mis peegeldub juba ka meie igapäeva ellu. „Kõik on võimalik“ - sellest mõttest me võtsime tänu „Alice imedemaale“ kinni ja tegime otsuse riskida ning kolida oma põhitegevusega: tantsu-, draama- ja muusikatundidega kesklinnas asuvatesse ruumidesse. Avasime 8. septemberil.

Siit ka pakkumine pühendunumatele hooandjatele – Teil on võimalus valida täiesti tasuta kõikide meie stuudio tantsutrennide vahel klassikalisest tantsust hiphop tantsuni ning sinna vahepeale jääb veel 16 stiili. Selle kohta täpsemalt vaadake meie pakutavate kingituste alt.

Etendus ei hakka alles sellele seatud alguse kellaajast. Improvisatsiooniline etendus käib juba esimesest hetkest, kui vaataja majja siseneb. Kuna meie korraldusgrupp on ühtlasi ka etenduse tegelased, siis külalisi võtavad vastu ja lõbustavad hullumeelsed härra Kübarsepp ja preili Kübarsepa õde, saali saadab bipolaarne Ärtuemand, teed ja küpsist pakub ninakas Potiemand, hilinenud külalisi hirmutavad mustad Grüpsid, ehk imedemaa linnud, ja unistele pakub seltsi kahe maailma vahel kõikuv Unihiir.

Et saaksime need tegelased uuesti lavale tuua vajame teie abi. Etenduse eelarvet saate lähemalt uurida siit: http://infogr.am/Etenduse-24793287/

Kuna seekord on põhitähelepanu all lapsed, siis kui toetust koguneb küsitust rohkem teeme tasuta lisaetenduse lastekodu lastele ja loosime neile välja tasuta trennipakette.

* Kui kogume 2630 eurot – teeme tasuta lisaetenduse lastekodulastele

** Kui kogume 3150 eurot – anname tasuta trennipakette 20le lastekodulapsele

  • 12 backers
  • 235€raised of 600€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 27.Oct.2013