Mõistatuste vihik FeministikUser's  Feministeerium project in the category Print

Feministik

Soovid proovile panna oma teadmisi naiste ajaloost ja feministlikust mõttekultuurist?

Anna hoogu feministlikule meelelahutusele!

Kõige levinum meelelahutus Eestis on ristsõnade lahendamine. Feministliku veebiajakirja Feministeeriumi ja Vikerraadio saatesarja "Naine ajas" koostöös anname välja feministliku nuputamisvihiku Feministik.

Vihikus leidub nuputamist Eesti ja Euroopa kultuuriloost, ülesandeid saatesarja "Naine ajas" teemadel ja Feministeeriumi sõnastikurubriigist, täherägastik kõigi Eesti Vabariigis ametis olnud naissoost ministrite nimedega, veganibingo, parkettmõistatus, doomino, Marie Reisiku tsitaadiga krüptogramm, rahvapäraseid mõistatusi, väljalõigatav pabernukk ja palju muud põnevat. Vihiku on illustreerinud kunstnikud Kadi Estland, Jarõna Ilo, Brit Pavelson, Irma Isabella Raabe, Lilli-Krõõt Repnau ja graafiline kujundaja Maria Muuk. 20-leheküljeline Feministik tiraažiga tuhat eksemplari on planeeritud ilmuma juulis.

Palume Hooandjate toetust Feministiku kujundamiseks ja trükikuludeks. Hoogu saab anda innustavate väikeannetustena või vihikut ette tellides – endale, perele, sõbrale. Agaramaid toetajaid tunnustame kunstiraamatute ja ilukirjandusega.

Feministik esitluse ja tulevaste müügipunktide kohta jälgi infot Feministeeriumi Facebookis. Ja kindlasti kuula jaanipäevast alates "Naine ajas" uusi saateid!

Vihiku tiim: Milvi Martina Piir, Rebeka Põldsam, Andreas Kalkun, Aet Kuusik, Maria Muuk, Nele Laos.

Video tegi Kadri Nikopensius

Täname Eesti Rahvusraamatukogu ja Nuti Gruppi!

Muusika:
Blue Dot Sessions - Silver Lanyard
Blue Dot Sessions - Our Only Lark
Blue Dot Sessions - Georgia Overdrive
Blue Dot Sessions - Entwined Oddity

Related projects

Contribute to the development of Estonia's first online beauty school!

  • 0%raised
  • 1€pledged
  • 50 days to go

Master thesis fieldwork in Kenya

  • 103%raised
  • 1335€pledged
  • 3 days to go