Heategevuslik muusika- ja kunstifestival PIMEUser's  Jaanika Juhanson project in the category Events

Hea hooandja!

Pühapäeval, 10. septembril toimub Tallinnas, Tondi asumis (Tondi 8A) Põhja-Eesti Pimedate Ühingu hoovis ja majas heategevuslik muusika- ja kunstifestival PIME (Pimedate Inimeste Maja Esitlus).
 


 


 


 

Festival seob kokku muusika, tänavakunsti ja pimedate/vaegnägijate kogukonna. Festivali keskmeks on muusikalava, millel Blind Sound muusikastuudio kureerimisel astuvad üles armastatud Eesti artistid Robin Juhkental, Di'Artist, Wiiralt ja esinejad Põhja-Eesti Pimedate Ühingust - ansambel PÜÜ, duo Maarja-Liis Orgmets ja Indrek Kaljumäe, Terateater.
 


 


 


 

Vanas tehasehoovis on avatud üks Tallinna ilusamaid graffitigaleriisid ning kunsti- ja värvipood Spekter eestvedamisel toimub tänavakunstijämm ja oksjon. Kõhutäidet saab tänavatoidualalt. Toimub täika ja pimedate käsitöömeistrite laat. Osaleda saab erinevatel pimedate elu teemalistel ekskursioonidel ja töötubades. Pimedate ettevõtete kogemusalal saab küsida vabas õhkkonnas kõige kohta, mis senini nägijatele pimedate elus mõistetamatuks jäänud.
 


 


 


 

Meil on väga Sinu abi vaja, et üles ehitada festivali muusikalava. Kui saame kokku 750 EUR, siis oled abiks festivali väikse lava rentimises, kui leiame 1500 EUR eest toetajaid, siis saame festivalile suure lava, kui aga koguneb 2000 EUR, saame lisaks lavale ka parema helitehnika.

Hooandjatele on meil külluslikult väga eri-ilmelisi kingitusi (pimedate käsitööd, raamatuid, massaaži kinkekaarte ja töötubasid). Loomulikult osades neist on kingituseks festivali pilet, kuid mõeldud on ka hooandjatele, kes festivalile tulla ei saa. Kui Sulle on meie ettevõtmine sümpaatne ja soovid meid selles toetada, on ka selliseid kingitustusi, mille saame Sulle saata Eestis ükskõik kuhu või millele saad sobival hetkel Tallinnasse, Põhja-Eesti Pimedate Ühingusse (Tondi 8A) järele tulla.
 


 


 


 

Festivali tulu läheb Põhja-Eesti Pimedate Ühingu maja korrastamiseks.

Aita meil aidata!
 

Festivali korraldajad:

Põhja-Eesti Pimedate Ühing
Blind Sound muusikastuudio
Värvi- ja kunstipood Spekter
Pimedate ja vaegnägijate Terateater
 


 

  • 71 backers
  • 1553€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 09.Sep.2023