Film "Doomino"User's  Tuisk project in the category Film & Photo

Tere, armas Hooandja!

Sel suvel on filmihuvilistel noortel kavas suurprojekt – film nimega “Doomino”.

Plaanid on suured! Tahame oma filmi esitada mitmele filmikonkursile ning läbirääkimised käivad telekanalitega.

Teeme kõik ise – kirjutasime ise stsenaariumi, lähiajal toimub näitlejate valimiseks casting, filmime ise, monteerime ise, üritame ise oma filmi ka turustada.

Oleme Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Kooli noored, mis tähendab, et oleme saanud filmialase koolituse ja praktika. Talvel tegeleme muusikalidega, suvel filmiprojektidega. See projekt on MEIE ENDI ALGATUS.

Meil on teadmised ja oskused, aga mis kõige tähtsam – põnevad ideed ja TAHTMINE ISE MIDAGI ÄRA TEHA!

Oleksime teile väga tänulikud, kui saaksite meie projekti veidigi toetada! Vastutasuks pakume erinevaid auhindu. Vaatajad saavad teada, et on olemas suure südamega inimesi ja firmasid, kes toetavad noorte tegemisi.

Peaosatäitja Kaarel Orumägi on tuntud Eesti telesarjast “Pildvede all”, kus ta mängis Peepu. Lisaks näitlemisele on Kaarel ka lavastaja (tõi lavale üle-eestilise noortmuusikali “Lumivalgeke”. Ta on helilooja ja hea laulja. 
Režissöör Andri Suga on oma hääle andud Hollywoodi animafilmide paljudele tegelastele, keda oleme näinud nii kinos kui televisioonis, näiteks filmis Up ja Lion King. Ta on lavastajaks ka noorte näiteringile. 
Produtsent/operaator/projekti algataja Jaagup Tuisk on filmindusega tegelenud paar aastat, ta on lühifilmide kategoorias osalenud mitmel konkursil ja võitnud mitmeid esikohti (lingid ülal, video lõpus). Jaagup on osalenud saates “Laulupealinn” koos Koit Toomega ning käesoleval aastal osaleb ta koos Uku Suviste ja Kristjan Kasearuga koosluses “Kaks ja pool meest”. Jaagup on teinud juba 12.aastaselt oma produktsioonifirma Jaks Studios, mis tegeleb filmide tootmise ning helisalvestusega (salvestatud laule saate kuulata Jaks Studios youtube kanalil).

Et see film valmiks, on meil vaja kokku koguda 1500€. Toetus läheb üldjoones filmitegemisega kaasnevate kulude katmiseks.

Kui noortel on võimalus areneda, siis ehk kunagi saab MEIST, Eestist, OSCARI-gaalal osaleja!

Jääme Teie heatahtlikkusele lootma!

  • 52 backers
  • 1524€raised of 1500€ goal

Successful project

This project was funded on 14.Sep.2014