Folklooriansambel Allikabänd korraldab kontserdiUser's  Assar Järvekülg project in the category Music

Tere!

Meie oleme ansambel Allikabänd. Me oleme Tartus tegutsev rahvamuusika ansambel. Meie liikmed on Veronika Sõstar, kandlemängija, flötist, laululooja; Aile Bergmann, akordionist; Renee Logberg, bändilooja, laulja; Vartan Arutjunov, väiksed trummid; Maarja Maria Känd, laulja; Hermo Hodanjonok, laulja ja Margus Kosarev, laulja.

Bänd on asutatud aastal 2010 ning oleme nüüdseks koos käinud ja koos tegutsenud juba neli aastat. Allikabänd on esinenud mitmetel folkloorifestivalidel – Viljandis, Võrus, Tartus ja Hiiumaal – astunud erinevate kontsertidega ülesse üle Eesti Tallinnas, Narvas, Raplas, Valgas, Türil ja mujal. Väga palju oleme esinenud heategevuslikult ning andnud tasuta kontserte lasteaedades, koolides, puuetega inimestele, vanuritele jne. On oluline, et rahvamuusika jõuaks kõigini.

Meie muusika on väga mitmepalgeline. Me oleme palju laulnud regilaule, kuid samuti pole meie jaoks võõrad uuemad rahvalaulud. Loodusromantilist folkloorset joont annavad edasi meie enda loodud lood. Teeme ka rahvalaulude töötlusi. Me oleme siiamaani esitanud lugusid peamiselt erinevatel kontsertidel, edaspidi plaanime rohkem ka erinevate rahvatantsude saatmist.

Tänaseks oleme jõudnud nii kaugele, et ees seisab meie esimene välisreis. Nimelt osaleme 1.-3. mail 2014 Rootsis toimuval European Song Festival 2014. Tegemist on eurovisioonilaadse festivaliga puuetega inimestele, kus Allikabänd esindab Eestit. Me esitame festivalil Veronika Sõstar poolt kirjutatud laulu Ränduri laul. Festivalil esitatud laulust valmib plaat, millel on lisaks Ränduri laulu videole ka fotosid ja muid materjale festivalil toimunust.

Selleks, et meie unistused reaalsuseks saaks, oleks meil vaja hädasti teie abi, kallid sõbrad ja kaasaelajad. Teie toetuse abil osaleme festivalil ning korraldame kontserdi.

Juhul kui kõik läheb plaanipäraselt saab kontsert veel toimuma 2014. aasta lõpul. Kõik toetajad saavad kontserdil osaleda tasuta ning plaadi meie võistluslooga ja festivalimuljetega. Lisaks on teisigi toredaid auhindu.

Meie tegemistest leiab informatsiooni:
http://et.wikipedia.org/wiki/Allikab%C3%A4nd
http://www.muusikud.ee/allikaband

Lisainformatsiooni:

https://www.facebook.com/pages/Allikab%C3%A4nd/154551667924249?fref=ts
http://www.youtube.com/assar00000

Allikabänd
Kontakt: 5532716

 

  • 94 backers
  • 1552€raised of 1500€ goal

Successful project

This project was funded on 17.Apr.2014

Related projects

Help to release Forgotten Sunrise's legendary first era on vinyl!

  • 85%raised
  • 3315€pledged
  • 12 days to go