Liina Ellik GRANDIOOSNE luuleraamat koos autorimuusikaga CDUser's  Liina Ellik project in the category Print

Tere!

Olen Liina, laulukirjutaja ja lasteaiaõpetaja. Mul on tõeliselt suur unistus ja soov - jagada teiega ilusat muusikat ja sõnu hingele.

Hoiame Eestimaa ainulaadset loodust: metsi, merd, jõgesid, järvi, ojasid, allikaid, niite ja rabasid...sest oleme siin Maal imepisikesed Suure Looduse keskel. Me vajame loodust ja loodus meid. Hoiame kõike ilusat, mida enda ümber märkame, alustades iseendast. Hoolides ja väärtustades ennast, jõuame kaugemale oma märkamistega ja oleme rõõmsamad. Muusika toob alati sära silmadesse ja ilusad sõnad samuti.

Loon enda rõõmuks ja teistelegi. Muusika on mu elus väga tähtsal kohal. Samuti head sõbrad, kes ajendasid mind seda muusikaprojekti kiiremini käivitama. Oleksin selle muusika ja luuletused lennutanud palju hiljem, kuid nüüd tunnetangi, et on õige aeg. Helid ja sõnad, mis südamest tulnud, paitavad hinge ja meeli. Loon lihtsat, samas ka mõtlemapanevat.

Särav süda viib edasi ja muusika aitab kasvada ning igaühel leida oma.

Soovin teiega jagada minu esmakordset luuleraamatut, mis mõeldud seekord täiskasvanuile. Raamatus on pildikillukesi ehedast Saaremaa loodusest, 24 luuletust ja autorilaulude sõnad eraldi koos nootidega. Jagada soovin teiega ka CD-plaati, millel kõlamas seitsme laulu saatemuusika ilma vokaalita, mille aitas fonogrammeerida helilooja Veljo Värk. See on imeline teekond muusikas ja sõnas, mis teid kõiki kannab ja viib edasi, teie unistustele lähemale. Plaadil on ka needsamad luuletused, mille olen spetsiaalselt just sellesse trükisesse valinud ja oma häälel neid edasi kannan, saateks professionaalse helilooja helilooming.

Et raamat ja plaat saaksid lõppviimistletud, küljendatud, kujundatud ja trükitud, olen väga tänulik, kui aitate võimalusel ja soovil sellele kõigele oma õla alla panna. Teie rõõm on minu rõõm! Tänutäheks kingin teile minu varem ilmunud lastelaulude CD-plaate, noodiraamatuid, oma loodud disainkotte, lähtudes loodusest, ja mis valminud vaid selle projekti tarbeks. Loomulikult kuulub kingituste hulka ka veel sellel aastal valmiv luuleraamat koos CD-plaadiga.

Toredaid üllatuskingitusi jagub veel. Kingitused toimetan toetajatele kätte Smartposti pakiautomaadi kaudu ja isiklikult. Võtan kõigiga ise ühendust.

Olen siinkohal väga tänulik oma headele sõpradele, kes on minuga koos ja pakuvad uuele algusele toredaid emotsioone ja hingetoetust. Olen tänulik ka Teile, head toetajad, kellele saame väärtuslikku hingehelinat jagada.

Rõõmu ja tänulikkusega,
Liina
 

Näited

Minu hetkel 103-st sellel aastal kirjutatud laulust paari loo sõnad on siin väikeseks näiteks mu laiahaardelisest mõttemaailmast ja lauluvarast:
 

Unenäorännak

Annad unenägudeski kanda
seda ilusat mis kannab
sinu süda ja su meel.
Ootad...lähed edasi ja vaatad,
tunned siirast rõõmu endast,
oma tunnetest ja teest.
Kohvri pakid unenäo sisse,
puhast õhku võtad kaasa,
millel maasikate lõhn.
Sinna, väga lähedale reisid,
kus on üllatuste kompass,
mis ootas sind seal kaua...
Rõkkab süda, meelitatult laulab,
ootas ära aja, õiges unes jätkad sa...
Kalliskividest ei vaja lossi,
loodus kosutab ja toidab,
korjad lõhnu, kastad meelt...
Ärkad- oled parem, kui sa varem,
unenägu andis tunde, oled õnne loonud teel...
Rändad unenäos suures, iga värv siin näitab teed,
kompass iga värvi juures, õigel suunal ränd on see.
Annad unenägudeski kanda seda ilusat, mis kannab
sinu süda ja su meel...
 

Armasta vabana

Armasta vabana, armasta kõike.
Armasta piirita, austa elutee lõike.
Priina saad kogeda, usaldada, võita.
Õnnes saad olla taas, iga päev rõõmus hõiskad.
Vabadus meeled valla lõi.
Vabadus armastuse tõi.
Vabadus tiivad andis mul`.
Vabadus õnne jagab sul`...
 

Teiste tagasiside

Liina loob muusikat vabalt ja tulihingeliselt, et paljud südamed sooja saaksid.

Sille: "Liina on suur romantik. Hinge ja ihuga alati seal kus asub."

Anne: "Olen olnud Liinaga tuttav umbes 4 aastat. Tahaks öelda ta iseloomustamiseks midagi sellist, mida paljude kohta öelda ei saa. Ta on otsekohene, lihtne ja lihtsalt lahe inimene. Kõige rohkem teeb rõõmu, et inimene tahab oma unistusi ellu viia ja ma arvan, et ta on teel sinna."

Kai: "Liina särab nagu päike. On jutukas, optimistlik, rõõmsameelne ja väga loov. Tema loodud luuletuste ja lauludega satun alati imelisele rännakule."

Eliisa: "Liina on üks ingellik ja müstiline naine. Liina on imeline õpetaja, keda lastele lasteaias soovida. Miks? Sest ta teeb ja näeb südamega ja armastus ongi tegelikult kõik, mida lapsed vajavad. Kõik muu tuleb läbi selle. Lisaks sellele on Liina väga loominguline ja tänu oma suurele töökusele ja visioonile saavad ka teised sellest osa. Maailmas võiks rohkem selliseid Liinasi olla, siis oleks palju rohkem inimesi hoitud ja märgatud."

Ljuba: "Liina on sihikindel oma unistuste elluviimisel. Need unistused on pakkunud mitmel korral positiivseid emotsioone väikestele ja suurtele."

Külli: "Liinale on palju antud. Ta oskab luuletusi ja jutte kirjutada ning muusikat luua. Sellest kõigest õhkub isikupära ja mõjusaid emotsioone. Nagu ta ise ütlebki: "Tead, ma tegin eile uue laulu, tahad sa kuulata? Lihtsalt tuli selline inspiratsioon." Liina märkab looduse ilu, näiteks pilvi taevas. Ta on väsimatu pildistaja. Samuti oskab ta olla leebe ja samas nõudlik õpetaja. Liina on Looja!"

Klaarika: "Liina on kui puu, kes annab tuge ja toetab kui vaja. Ta on kui päike, kes särab ja jagab oma soojust...kui lill, kes kingib rõõmu ja ilu ning aare, kes rikastab me vaimu ja meelt..."

Rita: "Liina on üks helge, puhas, kaunis ja armas hing! Seda peegeldab ka tema looming - sügavamõttelised sõnad ja voogavad meloodiad, mis soojendavad südant! Aitäh!"

Related projects

Ocean Districts new album recording and release on double vinyl

  • 71%raised
  • 2844€pledged
  • 15 days to go