Hiiumaa TantsuFestival 2015User's  Siim Tõniste project in the category Event

 
 
 
Hiiumaa TantsuFestival on varsti jälle käes !
 
Sel aastal toimub lavastusprotsesside programm 3. - 9.08 ning etendusõhtute ja töötubade programm 5. - 9.08.
 
Seekord toimuvad töötoad lisaks festivali peakorterile Käinale ka Suuremõisas ja Tahkunas ning etendusõhtud peale Käina ka Suursadamas ja Kärdla Villalaos. Selline ambitsioonikas ettevõtmine suurendab tuntavalt festivali transpordi- ja logistikakulusid, mistõttu pöördume heade hooandjate poole.
 
Hiiumaa TantsuFestivali toetades anname kingitusteks pileteid Hiiumaal ja Tallinnas toimuvatele tantsulavastusetele ning Teater NO99 Tantsulaagri pidudele.
 
Selle aasta töötubasid viivad läbi Rene Köster, Kaisa Selde, Ruta Ronja Pakalne ning Toomas Järvet ja Kristel Laur. Laste loovtantsu töötuba viivad läbi Anu Sööt ja Eline Selgis.
 
Etendusõhtutel näeb Külli Roosna, Kenneth Flaki, Cid Pearlmani, Julia Koneva, Rene ja Carmel Kösteri, Henri Hütti ja Kristjan Rohioja lavastusi.
 
Lavastus- ja filmiprotsesse viivad sel aastal läbi Laura Kvelstein, Kristjan Rohioja, Karl Saks, Ingel Vaikla ja Sylvia Köster.
 
Rohkem infot festivali kohta leiab aadressilt: http://tants.org
 
 
Töötubade ja lavastusprotsesside kohta saab rohkem infot aadressilt: 
 
Eelmise aasta festivalmelu kogemiseks ja HTF-i teiste tegemiste ülevaateks viska kindlasti pilk peale ka meie sotsiaalmeediakanalitele:
 
 
 
 
Hiiumaa TantsuFestival paneb saared tantsima !