Horror lühifilm "Uks"User's  Einar Kuusk project in the category Film & Photo

MINUST

Minu nimi on Einar Kuusk, ma olen filmitegija ja näitleja. Mängisin BBC seriaalis "The Capture", Eesti filmis "Ameerika Suvi", filmis "The 16th Episode" ning kirjutasin, lavastasin ja produtseerisin post-apokalüptilise lühifilmi "The Most Beautiful Day" (eesti k. "Kõige Ilusam Päev") mille filmisime kõik Eestis.

Minu lühifilm "Kõige Ilusam Päev"

LÜHIFILMIST

Horror lühifilm "The Door" ehk eestikeeles "Uks" räägib noorest naisest, kes leiab enda korteri köögis peidetud ukse, mis viib linna alla maaalustesse tunnelitesse. See film baseerub minu valmis kirjutatud täispika horror filmi "The Regression" ainetel ja ma tahan seda lühifilmi kasutada enda täispika filmi stsenaariumi nn. "pitchimiseks" ehk tõestuseks, et ma olen võimeline sellist horror filmi tegema. See tähendab seda, et minu horror lühifilmi projekti siin toetades toetad sa kaudselt ka minu esimese täispika horror filmi valmimist!

Lühifilm tuleb umbes 5 minutit pikk ja kui valmis, saadetakse kõigepealt privaatlingiga Hooandjatele, siis festivalidele ja lõpuks ilmub internetis kõigile vaatamiseks. Filmi peaosas mängib andekas Taani näitleja Laura Hancock ("Boy", "Hourglass", "Darkland") ning selle lavastan ja produtseerin mina. Filmimine toimub Tallinnas ja film on keeletu ehk selles pole dialooge. Kui see muutub, siis arvatavasti tulevad dialoogid inglisekeeles.
 


Illustreeriv pilt filmi stseenist (joonistas Lada Shustova)
 

KUHU RAHA LÄHEB?

Meil on lühifilmi jaoks vaja umbes 5000-6000€ ja see läheb kõik järgmistesse asjadesse:

  • Erieffektid/make-up
  • Tehnika ja valgustuse rent
  • Näitlejate ja võttemeeskonna kompensatsioon ja toitlustus
  • Lokatsiooni kulud ja rekvisiitide ehitamine
  • Post-produktsioon: montaaž, heli produktsioon, ADR, muusika, värvikorrektsioon

Selle hooandja kampaania eesmärgiks on filmi valmimise jaoks vaja minev miinimum (5000€), ülejäänud kulud katan enda isiklikust rahast.

Hooandja kampaania õnnestumisel plaanime filmida järgmise aasta alguses ja filmi valmimiseni peaks minema kuni 3 kuud, ehk siis hiljemalt 2020 aasta kevadel saaksite seda juba vaadata. Kõik kingitused jõuavad Hooandjateni kas samal ajal või juba varem, peale kampaania lõppemist. Vaata lähemalt kampaanias olevaid kingitusi!

Aitäh teile. Isegi, kui te ei saa kasvõi 1 euroga projekti toetada, loodan et leiate selle aja, et jagada projekti enda sotsiaalmeedias või näidata seda oma horror filmi armastajast sõbrale või pereliikmele! "Let's make a movie!"

  • 63 backers
  • 1031.11€raised of 5350€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 18.Jan.2020