Hullu Teadlase teadusmängUser's  kyllis9 project in the category Games

Meie oleme 3K Stuudio ehk Kadi, Kristi ja Külli. Paar aastat tagasi saime sõbraks Hullu Teadlasega, kes toimetab omanimelises kabinetis Tartu Ülikooli muuseumis: http://hullteadlane.ut.ee.
Koos oma meeskonnaga oleme välja töötanud täiesti uue lauamängu, mille soovime nüüd teie ette tuua.
 
Mäng sobib alates nutikast 5-aastasest kuni vanavanaisadeni välja. Tegelikult on kõige toredam mängida seda kogu perega. Testitud! 
 
Unustagem nüüd hetkeks oma helendavad nutiekraanid ning saagem tuttavaks Hullu Teadlasega! See on ainulaadne tegelane, kes vaimustub maailmast enda ümber ning õpetab lapsi, miks mitte ka täiskasvanuid, avastama maailma imesid. Tema tegevusest ja kabineti sisust ongi inspireeritud meie lauamäng. 
 
 
Mäng sobib erinevate tasemetega mängijatele:
väiksemad saavad mängulauale laduda kõige lihtsama memoriini-sarnase miniversiooni, kus on kasutusel ainult pildikaardid;
suuremad saavad mängida ka tekstikaartidega. Eesmärgiks on omavahel võistelda kiiruses ja teadmistes ning koguda teistest enam mängupunkte.
 
Mängukaardid on seotud Hullu Teadlase kabinetis peituvate esemetega. Kui aga mängija ei ole varem teadlasel kabinetis külas käinud, siis võib ta mängus rakendada omaenda teadmisi või loogilist mõtlemist, proovida leida vastuseid entsüklopeediast või esitada küsimusi vanematele/õpetajale.
 
Mängu ajal avaneb mängijate ees juhuslikus järjekorras 19 erinevat loodusteaduslikku katset, mida on võimalik läbi viia vahenditega, mis võiks leiduda igas köögikapis.
 
 
Mängukarbis peituva “Hullu Teadlase Katsete vihiku” põhjaliku juhendi abil saab katsetega hakkama iga koolilaps. Iga katse kirjeldusele järgneb lühike ja lihtne selgitus, mis ja miks katse käigus parajasti toimus.
Hullu Teadlase motoks on: “Teadus võib olla ka lõbus!”
 
 
Mängu lisaväärtusteks ongi:
 katsete abil mänguline lähenemine loodusteadustele; 
- sobib koolidele, eriti põhikooli I astmele õpilaste teadmiste kinnistamiseks;
- suurepärane võimalus vanematele oma lastega koos aega veeta;
- suunab lapsed liikuma, üksteisega suhtlema ja eemale elektroonilistest vidinatest;
- arendab mängija mälu, reageerimisvõimet, loogilist mõtlemist ja funktsionaalset  lugemisoskust.
 
 
Oleme mängu arendamise ja kujundamisega tegelenud juba üle aasta. Mängu idee on heaks kiitnud nii Tartu Ülikooli Muuseum kui teised haridusega seotud asutused.
 
Hooandjas kogume stardikapitali esimeste eestikeelsete mängude trükkimiseks!
Selleks soovime koguda 5000 eurot, mis katab suurema osa esimeseks tiraažiks vajaliku trükikulu.
Hullu Teadlase kabineti uue hooaja avamine toimub remonditud muuseumi ruumides mai alguses. Kui kogutav summa ületab meie poolt etteantud summa, siis saaksime kohe mängu trükki anda ja ajastada ilmumise kabineti avapidustuste ajaks. 
Kui soovid olla esimeste seas, kes selle mängu endale koju saab, siis oled teretulnud hoogu andma meie teadusmängule.
 
Hull Teadlane on omalt poolt lisanud kingikotti toredaid meeneid ja oma isikliku autogrammiga tänukirjad kõikidele hooandjatele. 
 
Kui Sulle meeldib toimetada Facebookis, siis võid liituda meie mängu uudisvooga ning saad ise jälgida kõiki arenguid, mis mänguga on seotud. 
 
Hullu Teadlase teadusmäng Facebookis: https://www.facebook.com/hulluteadlaseteadusmang
  • 24 backers
  • 697€raised of 5000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 02.Apr.2016

Related projects

Board game "The Vikings of the Eastern Road"

  • 8%raised
  • 715€pledged
  • 30 days to go